krtecek_1 krtecek_1 komentáře u knih

Dračí oči Dračí oči Stephen King

To Diabel:
Tak nevím, jestli bych zrovna tuhle knihu řadila do Čtenářské výzvy jako knihu pohádek. Pohádky, dle mého, je množné číslo od slova pohádka. A tohle je fantasy příběh, jeden příběh. Těžko říct, zda je "fantasy" synonymum pro slovo pohádka. Nejspíš si budete muset přečíst Perníkovou chaloupku :). Ale komentář jste vystihl :).

28.06.2017

Kniha o Baltimorských Kniha o Baltimorských Joël Dicker

Tak tohle bylo peckovní! :) Knihu jsem slupla jako malinu, prosím více takových :).

21.06.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

První polovina knihy mi nepřišla moc zajímavá, ale potom se příběh parádně rozvinul :). Každopádně otázky stále zůstavají..

16.06.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Průměrná detektivka. Neshledala jsem na ní nic "brilantního" jak je uvedeno na přebalu.

06.06.2017 3 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Velice čtivá kniha. Mám chuť vrhnout se po stopách vlastního rodokmenu :).

30.05.2017 4 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Paráda! Rozjezd trochu pomalejší, ale posléze děj nabere slušnou rychlost, že z vlaku nebudete moct vyskočit až po otočení poslední stránky :).

11.05.2017 5 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Z milosti dávám 2 hvězdičky. Kniha absolutně o ničem...

25.09.2013 2 z 5

Žena není muž Žena není muž Petr Fořt

Téměř "povinná" četba pro každou ženu :).

09.04.2013 5 z 5

Noc nic nezadrží Noc nic nezadrží Delphine de Vigan

Velmi strhující příběh. Rozhodně doporučuji!

07.03.2013 5 z 5

Jak mi Francie zachránila manželství Jak mi Francie zachránila manželství Amy Finley

Příjemná knížka, autorka popisuje cestování po Francii a místní kuchyni.. Oddechové čtení :).

20.01.2013 3 z 5

Nebra Nebra Thomas Thiemeyer

Díky této knize jsem alergická na slovo "vzezření", které se na můj vkus opakuje až příliš často :). Nicméně na druhou stranu je kniha velmi čtivá a má spád :).

14.01.2013 4 z 5

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

Kniha nenadchla, ani nezarmoutila.. Slabší průměr..

31.07.2012 2 z 5