Kristyna.20 Kristyna.20 komentáře u knih

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Nějraději bych si nalila bělidlo do očí... číst to bylo za trest. Hrozně hloupě napsaná kniha, kde se autorka snažila být za každou cenu vtipná, ale to jí nevyšlo. A o výskytu slov „vagina“ a „číča“ raději ani nebudu psát, to bylo nad rámec... Dávám jednu hvězdičku kvůli Gavinovi, ten mě docela bavil, jinak to byla tragédie, škoda.

26.02.2017 1 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Po nudném druhém díle moc fajn čtení. Já věděla, že mě Dean a Allie nezklamou. Oba hlavní hrdinové sympaťáci, kteří srší humorem a tudíž kniha není ochuzena o spoustu vtipných hlášek a situací. Jsem zvědavá na Tuckera, tak nějak nevím, co od něho čekat. Akorát víme, že v kuchyni se umí sakra dobře otáčet... :)

12.02.2017 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Tak tohle ne, škoda...
Mladší verze Hannah v předchozích dílech byla moc fajn a sympatická. Dospělá Hannah mi byla protivná a celkově mě její životní příběh vůbec nezasáhl.

31.01.2017 2 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Asi nejslabší díl z celé série, nicméně jsem si celou bandu okolo Stage Dive moc oblíbila a budou mi chybět. Obzvlášť vtipné hlášky a nadhled Mala, skvělá postava :)

01.11.2016 3 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Pěkný příběh, který neurazí ani nenadchne. Moc se mi líbilo, jaký měl Jensen vztah s Kristou i jejím současným partnerem. Kéž by to takhle fungovalo u každého páru, který se rozejde.

13.10.2016 3 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Docela jsem bojovala, abych celou knihu dočetla. Kdybych nevěděla, že je autorkou Jennifer, tak bych asi nevěřila. Vůbec mi to nepřipadá jako její styl psaní, postrádám tam to kouzlo, které její příběhy mají. Vím, že oba hlavní hrdinové měli těžké dětství, ale i tak se mohlo do příběhu zakomponovat pár vtipných dialogů, celé by to působilo jinak. Přišlo mi, že chtěla za každou cenu ve čtenáři vyvolat lítost a smutek. To se ale nekonalo...

30.09.2016 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Na Garetta a Wellsku to nemělo ani náhodou, ale nejhorší to taky nebylo. Nicméně jsem od příběhu Logana čekala více (Grace mě jako postava vůbec nebavila). Předpokládám, že třetí díl o Deanovi a Allie to zas vyrovná. :)

29.05.2016 2 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Ten konec je naprostá bomba. Vůbec mě to při čtení nenapadlo, takže jsem se postupně vrátila k určitým pasážím a porovnávala. Super příběh, jsem nadšená a doufám, že se dočkáme i dalšího dílu.

04.11.2015 4 z 5