Kristinka Tinka Kristinka Tinka komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím se přiznat, že mně se kniha také moc líbila. Byla to moje první kniha s erotickým tématem a líbila se mi. Na to, že má kniha kolem 600 stránek, se dá přečíst za den nebo dva a nedá se od ní odtrhnout.

11.08.2013 4 z 5

Deník ctihodné prostitutky Deník ctihodné prostitutky Chrysiida Dimoulidou

Skvělá knížka! Byla jsem z ní úplně nadšená, hlavně jak dokáže spisovatelka popsat 80 let života v jedné knize a neobtěžuje se s nějakou omáčkou okolo, prostě stručně jasně výstižně. Je to moc hezky psaná kniha, která čtenáře zaujme a myslím si, že donutí i zamyslet se nad svým životem a jak bychom se třeba v daných situacích chovali my a tak. Jsou tam pasáže plné radosti, vtipu, dojeti, smutku, nenávisti, zápletky..prostě všeho, co čtenář od knížky očekává. Dávám 5 hvězdiček a doporučuji! :-)

09.12.2013 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Nikdy by mě nenapadlo, že mě takováhle kniha nadchne. Hlavně v nějakých mých 18ti, kdy jsem to četla. Kniha suprově psaná a má překvapivý až pro mě strhující spád. Už se těším na její zfilmování.

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Moje první kniha s takovýmto tématem. Hned mě zaujala a udělala jsem dobře, že jsem si jí přečetla. Výborně napsaná, strhující pád, úplně jsem žasla nad dějem. Takových knih by mohlo být více.

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Oba dva díly super. Líbí se mi, že se tam řeší i něco víc než v trilogii Padesát odstínů.

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Po přečtení o čem ta kniha je, jsem si myslela, do čeho jdu..Překvapil mě závěr. Všichni říkali proč jdu číst něco tak strašného. Ano, rakovina je strašná, ale na této knížce se mi líbí, že téma rakovina je sice rozebírána, ale řeší se tam hlavně to, že i nemocní lidé mají právo na "normální" zamilovaný život. A neměli bychom se k takovým lidem obracet zády. Kniha velmi dobře napsaná, čtivá a překvapivě psaná s humorem. Dávám palec nahoru :)

11.08.2013 4 z 5