Kokoska92 Kokoska92 komentáře u knih

Vzpurná princezna Vzpurná princezna Georgie Blalock

Živte svou mysl velkými myšlenkami, neboť se nikdy nedostanete výše, než jak myslíte.

Námět je opravdu zajímavý, ale jak už bylo řečeno níže, některé pasáže knihy jsou příliš rozvláčné a ději podle mého názoru trošičku chybí spád. Na druhou stranu se při čtení knihy dozvíte spoustu zajímavých informací a ze střípků děje poskládáte mozaiku viktoriánské Anglie. Jako malá jsem toužila být princeznou a žít na zámku, ale po dočtení tohoto románu musím říct, že jsem opravdu vděčná za svůj obyčejný život a s princeznou Louise bych neměnila.

12.06.2023 3 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Smutná a bolestná knížka, kterou však v závěru jako sluneční paprsky prosvitne jiskřička naděje na osvobození. Moc se mi to líbilo!

Robin Robin Zdena Frýbová

Humorné příběhy foxteriéra Robina vám rozhodně můžou zlepšit náladu, projasnit den. Mě v některých chvílích od smíchu úplně bolela bránice, některé situace popsané v knize byly jako vystřižené z mého života se psím kamarádem.

Anglická kuchyně slečny Elizy Anglická kuchyně slečny Elizy Annabel Abbs

Čtení, které pohladí po duši nejen milovníky dobrého jídla. A jako bonus se ještě dozvíte i spoustu zajímavých informací o viktoriánské době.