Kniznisumisek Kniznisumisek komentáře u knih

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Kniha je psána jazykem, který velmi dobře sedí k jejímu ději. Má krásnou atmosféru a také v ní najdete mnoho originálních nápadů. Je to spíše odpočinková kniha, takže jestli hledáte něco akčního, tak se do toho nepouštějte. Nic méně, mně opravdu sedla, a plný počet hvězdiček si u mě určitě zaslouží. Je to jedna z mých oblíbených knih :-).

30.01.2021 5 z 5

Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné Ben Brooks

Kniha mi přišla pěkně zpracovaná. Bavilo mě číst osudy zajímavých lidí, a také si prohlížet ilustrace. Není to kniha, kterou přečtete najednou, spíš v ní listujete a čtete, to co vás zrovna zaujme...

23.09.2020

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Rozhodně je to jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Originální příběh s postavami, které si hned zamilujete a postupně začínáte odhalovat jejich minulost. Není to obyčejný kladný hrdina, jehož úkolem je zabít svého úhlavního nepřítele. Jsou to záporáci, co se snaží dostat pořádnou kupu peněz a jsou ochotni pro to lhát, vraždit a riskovat svůj vlastní život.
Byl to úžasný čtenářský zážitek a rozhodně jsem tu knihu nečetla naposledy. :)

08.09.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy četla. Hlavní hrdinka - Nombeko - je chytrá a s ničím se moc nemaže. Vedlejší postavy jsou úžasně propracované - každá má svojí jedinečnou povahu, historii atd.
Nikdy jsem se u knížky nenudila - pořád se něco dělo. Krásný, vtipný a originální příběh.

13.02.2020 5 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

O trošku horší než první díl, ale přes to se mi to opravdu líbilo. První díl byl více pohádkový a v druhém bylo trochu více akce.

11.02.2020 4 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

krásná knížka, pohádková s úžasnou atmosférou. Doporučuji všem!

05.01.2020 5 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Velmi čtivá knížka, hlavně stylem psaní... Za mě byl nejlepší ten konec.

25.11.2019 4 z 5