Knihomolice Knihomolice komentáře u knih

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Úplně boží knížka, nemohla jsem otrhnout oči od písmenek, která stvořila, tak dokonalý příběh. Všem doporučuji!

09.01.2016

Ocelové léto Ocelové léto Silvia Avallone

Mě se kniha moc líbila až na to, že tam zabil alessia

04.01.2016

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Je to sice prvotina, ale zatím se mi z prvních čtyř dílů líbila nejvíce. Nesbo je prostě skvělý.

28.12.2015 5 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Pěkný jednoduchý příběh, který mě nezklamal, ale to bude asi také tím, že knihy úplně žeru a moc si na ně nestěžuji. Stoprocentně doporučuji :))

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Tuhle knihu jsem si vážně moc oblíbila. Autorku jsem si zamilovala a přečetla jsi si i další knihu Čemu jsem věřila. Doporučuji je obě. :D

27.12.2015

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Četla jsem tenhle díl, ale další jsem už nečetla, protože mi to přijde trochu sexuálně založené, ale jinak to není vůbec špatná kniha.

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

Dost zajímavej příběh. Mrtě zvláštní je, že se to celý odehrává jen jednu noc. To všechno stihli za jednu noc. Tuhle knížku jsem přečetla za jeden večer. Kniha se mi moc líbila a je mi úplně jednou, že většina komentářů je záporná. Chápu, že někdo nemá takovýhle knížky v lásce, ale ani já je nemusím a tuhle jsem si vážně oblíbila.

První láska První láska James Patterson

Obal knihy mi nejprve přišel trochu moc sladký, ale když jsem otočila na zadní stranu a přečetla si o čem tato kniha je, nemohla jsem ji jen tak nechat ležet na polici v knihovně. Zajímavé čtení, jak se ze ,,šprtky,, stane holka, která krade auta apod. Knihu a i její postavy jsem si zamilovala, a proto jsem na konci ronila slzy, nečekala jsem, že to takhle dopadne, i když možná trochu ano, ale asi jsem si to nepřipouštěla.

Z deníku ohnivé démonky Z deníku ohnivé démonky Monika Šurinová

Úplně božíí knížka. Zamilovala jsem si ji hned jak jsem začala číst. Mooooc se těším na další díl a doufám, že to nebude dlouho trvat :)