Kloky Kloky komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Výjimečné dílo, ke kterému je příjemné se vrátit, člověk si uvědomí všednost světa a je více odhodlám proti ní bojovat.

03.08.2014 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha se mi líbila, u mě čtivost zapříčinil asi jazyk, kterým je psaná - dodává příběhu autentičnost. Možná i to, že se jedná o zpověď a ne vymyšlený příběh.

23.07.2014 5 z 5

Věk nenávisti Věk nenávisti Pavel Renčín

Závěrečný díl byl napínavý. Bohužel mě zklamal závěr, který byl rychlý a pro mě málo vysvětlený. Myslím si, že kdyby si s ním autor trochu více pohrál, potěšil by mnoho svých příznivců.

Runový meč Runový meč Pavel Renčín

Runový meč je nejpovedenější kniha z trilogie - plná zvratů, napínavá a dobře čtivá.

Zlatý kříž Zlatý kříž Pavel Renčín

Nápad na trilogii velmi pěkný, jen mi v této knize vadilo prolínání žánrů, přišla změna prostředí a já měla pocit jako kdybych četla úplně jinou knihu, ve které vystupují stejné postavy.

Labyrint Labyrint Pavel Renčín

Nejprve mě Labyrint bavil, pak přišly pasáže, po kterých jsem se čtením chtěla několikrát přestat, ale zvědavost mě nutila číst dál. Jsem za to ráda, protože konec byl opravdu pěkný a jen díky němu jsem se rozhodla pokračovat ve čtení Městských válek.

Downův syndrom Downův syndrom Mark Selikowitz

Skvělá kniha. Měla jsem ji jako studijní materiál. Nejprve se čtenář doví, jak Downův syndrom vznikne. V knize je popisován velmi pěkně vývoj člověka s Downovým syndromem od kojence až po dospělost. Knihu bych určitě doporučila.

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Knihu jsem i přes svou tloušťku přečetla velmi rychle, byla čtivá a napínavá. jediné drobné mínus pro mě byl úplný závěr knihy, ale ostatní děj to hravě přebije.