klarca1993 klarca1993 komentáře u knih

Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Dědečku, vyprávěj - etiketa pro kluky a holčičky od tří let Ladislav Špaček

Syn knihu hltal, mně se taky líbila moc. Navíc jsem byla velmi překvapená, že syn dokázal zodpovědět všechny otázky konci knihy. Skvělé zpracování!

16.06.2023 5 z 5

Milá paní Birdová Milá paní Birdová A. J. Pearce

Dlouho mi trvalo, než jsem se do příběhu začetla, ale stálo to za to! Jde o velmi zajímavý z doby druhé světové války zakládající se na existujících časopisech a článcích. Druhé dvě třetiny knihy mají spád, takže za sebe jsem ráda, že jsem vytrvala a knihu neodložila :)

09.04.2024 4 z 5

Jak se slušně chovat Jak se slušně chovat neznámý - neuveden

Krásné poučné příběhy - doplněné o skvělé úkoly. Jediná výtka - trošku nešťastně zvolený font textu.

28.03.2024 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha poslechnuta jako audio spíš ze zvědavosti. Spoustu věcí z toho už léta využívám, ale když o tom tak přemýšlím, tak nevím, zda by mě tahle kniha o tom přesvědčila, abych tyto poznatky zavedla do praxe. I když jsou mnohdy účinné.

20.01.2024 3 z 5

24 vánočních příběhů do adventního kalendáře 24 vánočních příběhů do adventního kalendáře Petr Šilha

Knihu jsme četli už vloni a letos znovu. Příběhy to jsou krásné, ale opravdu velká škoda těch chyb a překlepů.

07.12.2023 4 z 5

Vyprávěj příběhy! - Rádce mladého spisovatele Vyprávěj příběhy! - Rádce mladého spisovatele Markéta Dočekalová

Ideální pro malé spisovatele nebo jejich učitele, případně knihovníky, jako v mém případě, kteří pracují s dětmi. Skvěle vysvětleno, jak díky spaní navodit ve čtenáři zájem :)

01.11.2023 5 z 5

Pan Buřtík a pan Špejlička Pan Buřtík a pan Špejlička Zdeněk Svěrák

Vynikající humor pana Svěráka je zkrátka nepřekonatelný i v dětských knihách :)

01.11.2023 5 z 5

Kostík hledá přátele Kostík hledá přátele Pawel Pawlak

Moc hezká kniha. I když nemá úplně náročný děj, je velmi dobře pochopitelná pro děti. Stejně tak má i povedené ilustrace. A souhlasím s tím, že je vhodná pro další práci s knihou ve skupině dětí.

13.09.2023 5 z 5