24 vánočních příběhů do adventního kalendáře

24 příběhů vás den za dnem bude provázet celým adventem. Dozvíte se, proč na Vánoce pečeme cukroví a věšíme jmelí. Zjistíte, jak Barborka našla svého milého pomocí rozkvetlé jabloně a jak to bylo s Mikulášem, kam se Lucii zakutálelo sluníčko a proč je důležité dodržet dané slovo. Příběhy, které vycházejí z tradičních českých Vánoc, jsou psané krásným jazykem, tak akorát dlouhé, laskavé a poučné. A pro šikovné děti bonus navíc – 12 skládacích vánočních ozdob z papíru. Zapalte svíčky, čtěte si s dětmi, povídejte si a tvořte – to je vánoční atmosféra, na kterou budou vzpomínat celý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456261/big_24-vanocnich-pribehu-do-adventniho--LMZ-456261.jpg 4.26

Kniha 24 vánočních příběhů do adventního kalendáře

lyyn
10.11.2021

knížka plná kouzelných příběhů a ilustrací. bavilo mě to i jako dospělou a už se těším až pohádky budu předčítat svým dětem

Káča59
10.12.2020

Milé pohlazení nejen v čase adventním

Klarabeus
09.12.2020

Krásné a milé, vřele doporučuji nejen pro děti. Zahřálo mě to a těšíme se na další přiběhy

agatha2
02.12.2020

Kniha je v měkké vazbě, což jediné mě trochu mrzelo a ve formátu A4. Pohádky/příběhy jsou doplněny pěknými ilustracemi od Terezie Vavrošové a jako bonus kniha obsahuje uprostřed vyjímatelnou přílohu s vystřihovánkami vánočních ozdob. Chcete-li dětem ukrátit čas při čekání na Ježíška, zkuste se po této knize podívat, je moc milá.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta