KlaraD851 KlaraD851 komentáře u knih

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

(SPOILER) Smutné a tíživé téma, ale každopádně stojí za přečtení. Autorka píše poutavě, děj v obou příbězích ubíhá, ukazuje to hezké i smutné. Po tom všem, čím si obě hrdinky prošly jsem ráda za naději a hezký konec. A taky jsem ráda za svůj normální život.

25.08.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

(SPOILER) Nic není tak jak se na první pohled zdá a zoufalí lidé dělají zoufalé věci... Dvě věty, které v kostce vystihnou děj. Knížka neskutečně čtivá, děj ubíhá rychle a nejde ji odložit, pořád vás nutí zjišťovat, co a kdo za tím vším je a kde je vlastně prvopočátek toho zla. Poslední rozhovor Niny v knize je dech vyrážející.

25.08.2023 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

(SPOILER) Krásný příběh, trochu romantiky, trochu tajemna, střídání děje v minulosti a současnosti. Moc bych chtěla Hořejší jezero a přírodu okolo něj vidět na vlastní oči, až tak to na mě zapůsobilo. Některé části českého překladu (nebo to tak bylo už v originále?) mi úplně nesedly, ale celkový dojem moc pěkný.

30.09.2021 4 z 5

Království Království Jo Nesbø

Hurá, konečně po několikerém odložení dočteno. Nesbø je můj oblíbenec, ale tohle se dle mého názoru nepovedlo. Napsané dobře, ale prostě mi to nesedlo - nějak jsem tomu všemu nemohla uvěřit a některé pasáže tak zbytečně zdlouhavé...

30.09.2021 2 z 5