kkubinova kkubinova komentáře u knih

Všechno se dá vyřešit Všechno se dá vyřešit Marie Forleo

Kniha mě vůbec nezaujala.

02.09.2022 1 z 5

15 neocenitelných zákonů osobního růstu 15 neocenitelných zákonů osobního růstu John C. Maxwell

Knihy od Maxwella jsou úžasné a tahle se mi zatím líbila nejvíce. Popisuje i příklady ze svého života. Kniha je přehledně rozdělena do kapitol a skvěle se čte.

19.07.2021 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Úžasná kniha, zavedla bych ji do povinné četby. Určitě se k ní ještě vrátím.

12.07.2021 5 z 5

Astrální projekce Astrální projekce Robert S. Peterson

Ze začátku mi kniha přišla zajímavá, postupem času mě ale nudila a byla o všem a přitom o ničem. Znovu bych si ji nepřečetla.

12.07.2021 1 z 5

Utečte z krysího závodu Utečte z krysího závodu Robert T. Kiyosaki

Kniha je krásně a jednoduše napsaná v komiksu. Doporučuji ale i dospělým, aby si tento komiks přečetli. :-) Jsou zde jednoduše vysvětleny základy finanční inteligence a snad se lidé po přečtení zamyslí nad svými financemi.

03.04.2021 5 z 5

Klíč k životu Klíč k životu Jack Canfield

Úžasná motivující kniha, je v ní jednoduše popsáno, jak funguje zákon přitažlivosti.

22.03.2021 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jiné knihy se mi od této spisovatelky moc líbily, tato kniha mě ale nijak neoslovila. Je zde hodně postav, nezáživný příběh, knihu jsem nebyla schopná ani dočíst.

19.03.2021 odpad!

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od čtení této knihy jsem se nemohla odtrhnout, příběh je celou dobu napínavý, můžete podezřívat kohokoli, ale konec je stejně jiný, než čekáte.

19.03.2021 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Zajímavý příběh, celou dobu jsem v napětí čekala, jak to skončí a konec mě opravdu překvapil :D Pro ty, kteří mají rádi filmy, tak je to dostupné ve formě seriálu na Netflixu, každopádně kniha pro mě byla lepší :)

19.03.2021 4 z 5

GO PRO - 7 kroků jak se stát profesionálem v síťovém marketingu GO PRO - 7 kroků jak se stát profesionálem v síťovém marketingu Eric Worre

Skvělá kniha! Popisuje jak uspět a co dělat v mlm. Hlavní je pracovat sám na sobě a nevymlouvat se při neúspěchu na ostatní :-)

19.03.2021 5 z 5

Pravidlo pěti vteřin Pravidlo pěti vteřin Mel Robbins

Jednoduchá kniha, jednoduše a zajímavě psaná. Pro všechny, kterým chybí odhodlání se k něčemu dokopat.

Zlatá vstupenka Zlatá vstupenka Brendon Burchard

Kniha, kde se člověk může zamyslet i sám nad sebou a přehodnotit své priority v životě. Příběh se mi líbil, doporučuji.

17.03.2021 5 z 5

4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! 4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! Blaine Harris

Kniha jednoduchým příběhem vysvětluje, jak pracovat s financemi, jak se postupně zbavit dluhů a v budoucnu být schopný si peníze odkládat a ušetřit tak na věci, které člověk chce. Doporučuji každému :-)

Požádej a je ti dáno Požádej a je ti dáno Esther Hicks

Jedna z nejlepších knih. Dobře se čte.

03.04.2020 5 z 5