Požádej a je ti dáno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato fascinující kniha vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání, tak abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte. Pochopíte, jak jsou vaše vztahy, zdravotní problémy, finance, otázky týkající se zaměstnání a dalších věcí ovlivněny vesmírnými zákony, jež vládnou v naší časoprostorové realitě. Druhá část knihy popisuje účinné postupy, které vám pomohou být v souladu s pozitivním proudem života. „K tomu nejcennějšímu na této knize patří to, že Abraham nám předkládá 22 různých účinných postupů k dosažení našich cílů. Bez ohledu na to, v jaké životní etapě se právě nacházíme, existují postupy, jak náš život zlepšit. Mám tuto knihu moc ráda a mám ráda i Esther a Jerryho Hicksovy!“ – Louise L. Hay, autorka bestselleru Uzdrav svůj život „Tato kniha je jednou z nejsilnějších knih, které jsem kdy četl. Může od základů změnit celý váš život. A je v ní nezměrné množství lásky.“ – Neale Donald Walsch, autor bestsellerů Hovory s Bohem „Držíte v rukou jednu z nejlepších knih o zhmotňování našich přání, které jsem kdy četla. Byla mi příjemným osvěžením, láskyplnou pozitivní podporou. Rozdávám její výtisky každému, koho znám.“ – Doreen Virtue, Ph.D., autorka bestselerů Poslové světla „Je to úžasné kniha! Já sám se s manželkou věnuji Abrahamovu učení již několik let. Věříme, že prospěje i vám – doporučujeme ji svým přátelům.“ – John Gray, autor bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše „Toto neuvěřitelně hluboké a zároveň jednoduché a praktické učení vám pomůže znovu nalézt důvěru ve vaše vnitřní vedení a vydat se směrem k těm nejvíce povznášejícím dobrodružstvím, jaká si dokážete představit. Požádej a je ti dáno je mapou k inspirovanému a radostnému životu.“ – Jack Canfield, spoluautor série Slepičí polévka pro duši...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35060/big_pozadej-a-je-ti-dano-3yY-35060.jpg 4.194
Žánr:
Literatura světová, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Synergie
Originální název:

Ask and it is Given, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Požádej a je ti dáno

Elea
31.08.2021

Jedna z lepších knih na toto téma.

ava.s
28.08.2021

Uf...no mám to za sebou, ale že to dalo zabrat.
Knihu jsem dostala do ruky cca 3 roky zpět, poté co v mém životě přišel velký zvrat a přišla jsem prakticky o všechno. Ve velice těžké životní etapě, kterou bych nepřála nikomu. Nic jsem neočekávala a přistupovala jsem ke knize velice otevřeně. Bylo mi tenkrát doporučeno pár esoterických knih tohoto typu jako např. Klíč , Tajemství, Čtyři dohody, různé blogy...

Osobně tento typ literatury nevyhledávám, ale řekla jsem si proč ne.... Po přečtení předmluvy jsem kroutila hlavou, po úvodu si tukala na čelo a když paní začala líčit jak ji poznamenalo zahlédnutí útržku Vymítáče ďábla v autokině a monolog o Abrahamovi, tak jsem se šla zeptat majitele knihy, jestli doporučení byl nějaký vtip...Prý ne a mám vydržet, že to opravdu nejsou "kecy" nějaké americké sekty pomatenců.
Nevydržela jsem a knihu odložila, nedávno mi přišla znovu do ruky, tak jsem jí dala druhou šanci...

Číst se to moc nedá, na střídačku jsem brala do ruky knihu a poslouchala audioknihu. Je to vlastně nezáživný, nesmyslný a hlavně zbytečný úvod a pak stále dokola opakování jedne myšlenky až do zblbnutí.

Ok, myšlenka svým způsobem dává smysl, tento přístup / učení / postup / názor na život tu je.... Je součástí (nejen) budhismu ...Stejnou myšlenku, ale mnohem lépe a podrobněji vykládá třeba i Pema Chödrön v první kapitole knihy Žít s lehkostí (na cca 4 stránkách). I např. kniha od Franckhe je daleko lépe pojatá...

Za mě je kniha Požádej a je ti dáno komerční a ne moc zdařilý projekt, který horko těžko přelouskáte, ale moc Vám nedá. Navíc absurdní tvrzení, že z každého problému, i toho který řešíte roky, se dostanete pozitivními vizualizací max. za 22 dní...haha. Takhle jednoduché to opravdu nebude. Trauma? PTSD?

Možná kniha opravdu někomu pomohla, ale podle mě jsou daleko lepší knihy na trhu, i ty se stejnou tématikou... Mě osobně v konečném důsledku přišla spíš demotivující.... nedoporučuji.


Ema22
04.07.2021

Poslouchala jsem jako audioknihu, a protože jsem u toho vařila a uklízela, musela jsem se občas trochu vracet. Navíc se některé myšlenky opakovaly, takže jsem měla dojem, že jsem ve špatné kapitole. Ohledně zákonu resonance a vysílaných přání je podle mě čtivější a srozumitelnější Franckh.

PietroGrencik
27.03.2021

Kníh na podobnú tému bolo napísaných mnoho.
Za mňa je toto jedna z tých lepších.

ODPORÚČAM

DK197
02.02.2021

AUDIOKNIHA: Dobrá, ale zbytečně roztahaná myšlenka. Obsah by se dal zjednodušit a zkrátit. Nehledě na naprosto divný a neužitečný úvod. Poslouchala jsem audioverzi na půl ucha a bohatě to stačilo.

Barbanka
18.09.2020

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Určitě je v ní mnoho moudrého, ale i plno zbytečně pronesených vět u kterých mi unikal smysl. Je spousta lepších motivačních knih, které se čtou lépe a víc si z nich odnesete.

Lessana
18.08.2020

Svojho času pomerne populárna kniha. Určite môže naštartovať chuť vzdelať sa ďalej. Akurát väzba v tomto vydaní je na jedno použitie - doslova. Aj keď s ňou narábate šetrne, zlepenie brožovanej väzby po chvíli nevydrží a jednotlivé papiere knihy sa rozsypú vôkol...

HelenBarbora
30.04.2020

Skvělá kniha o řízení vlastních myšlenek, jimiž si člověk tvoří svůj svět. Neuvěřitelné a pozvbuzující, věřím, že to funguje. Dávám sto hvězdiček :)

1