kiskuska kiskuska komentáře u knih

Kapitoly ze speciální pedagogiky Kapitoly ze speciální pedagogiky Jarmila Pipeková

Ctive cteni i pro mimooborove....

13.02.2019

Psychologie duševního vývoje dětí a dospívajících s faktory optimalizace Psychologie duševního vývoje dětí a dospívajících s faktory optimalizace Otto Čačka

Za me je to absolutni hruza mezi vyvojovou psychologii...vubec se mi necte dobre a ve spojeni s prednaskami pana Cacky se mi, bohuzel, nelibilo.

13.02.2019 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Čtivé, doporučuji jako četbu na delší cesty MHD. Bohužel se objevovalo moc jmen a byla jsem místy trochu zmatená.

06.09.2018 4 z 5

Kmeny 90 Kmeny 90 Vladimír Brož

První z Kmenů, kterou jsem četla a rozhodně se pokusím sehnat i zbylé díly. Díky fotografiím jsem si připomněla dětství. Moc díky!! Velice zajímavé bylo uvědomění si, jak během života vznikají a zanikají různé kmeny kolem nás, aniž bychom si to tak uvědomovali...

27.08.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Když mi bylo náct, dala mi ji mamka, ať si ji přečtu. Věděla proč a jednou ji dám přečíst i já svým dětem. Co pár let se ke knize vracím a vždy jen trnu nad tímto pravdivým příběhem.

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Knihu jsem četla několikrát, provází mě celý život, mám ji tak ráda, že ji vlastním hned několikrát (v ČJ, v AJ, v RUJ i ve FRJ), ovšem jedině česká verze mě tak dokáže vtáhnout do děje.

Moskva - Petušky Moskva - Petušky Venedikt Vasiljevič Jerofejev

Tuto knihu jsem četla dvakrát, jelikož to byla povinná četba během studia VŠ. Ani jednou jsem asi nepochopila, proč to autor vůbec napsal. Tuto knihu považuji za ztrátu času nejen psaní (autorova), tak i mého při čtení. Nebo jsem do ní ještě "nedospěla"?

22.08.2018 1 z 5

Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi Jack Canfield

Milé příběhy, které pohladí.

22.08.2018 5 z 5

Kniha mě naprosto chytla stějně jako první díl. Doporučuji.

21.08.2018 5 z 5