Kimeček Kimeček komentáře u knih

Dneska bude všechno jinak Dneska bude všechno jinak Maria Semple

Přiznám se, že tato kniha mi vůbec nic neřekla. Sice jsem dočetla až do úplného konce, ale bez jakéhokoliv nadšení. V knihovně si jí rozhodně nenechám.

29.01.2018 1 z 5

Studna pro Mandon Studna pro Mandon Jaromír Štětina

Očekávala jsem asi něco úplně jiného. Příliš podrobné, pro mě nezáživné a místy nesrozumitelné čtení. Tím nechci nikoho odrazovat od této knížky a věřím, že své čtenáře tato kniha určitě má.

16.10.2022 1 z 5

O kocourovi a bručounovi O kocourovi a bručounovi Cleveland Amory

Musím přiznat, že kniha mě vůbec nezaujala. Dočetla jsem, ale s velkým přemáháním.

04.05.2022 2 z 5

Kulisáci Kulisáci Jaroslav Čejka

Moc příjemné čtení. Nechybí humor, zápletka, chvíle napětí a hlavně jsem se vrátila do svých mladých let.

04.02.2022 4 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Super kniha na prázdniny. Četla jsem jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Trochu mi připomínala knihu Prvok, Šampón, Tečka a Karel od Patrika Hartla. Tam byli muži tady jsou ženy.

08.08.2021 5 z 5

Sen letící želvy Sen letící želvy Nora Eckhardtová

Řadím se k názoru - je to zvláštní kniha - a to doplňuji citací z knihy str.224 "Celé je to špatně. Celé od začátku se to musí předělat."
Zhruba posledních 60 stránek velice čtivých, napínavých a konec neuvěřitelný. Chvílemi jsem se ztrácela a netušila zda je to skutečnost nebo jen představy. Přesto doporučuji k přečtení.

15.07.2021 3 z 5

Dvířka do neznáma Dvířka do neznáma Jan Cimický

Krásná pohádka pro dospělé.

28.07.2020 4 z 5

Noční pacient Noční pacient Jan Cimický

Krátké, čtivé, pěkné. Já jsem spokojená a určitě se ještě k tomuto spisovateli vrátím.

14.01.2020 5 z 5

Pod Zelenou bránou Pod Zelenou bránou Jana Klimečková

Podle chování hlavní postavy bych děj knihy zařadila do 70. až 80. let minulého století. Byly chvíle kdy jsem si připadala, že stojím v místech o kterých jsem právě četla. Příjemné čtení před spaním.

20.09.2019 3 z 5

Maroko na vlastní kůži Maroko na vlastní kůži Jiří Sklenička-Zderazský

Nemám ráda cestopisy, ale tato útlá knížečka mě opravdu zaujala. Dokonce jsem si po dlouhé době prohlédla vlastní fotografie z cesty po Maroku. Doporučuji.

16.02.2019 4 z 5

Dům krásy Dům krásy Melba Escobar

Musím říct, že kniha je zajímavá, napínavá, ale často jsem se ztrácela a nevěděla vlastně o čem čtu.

25.12.2018 3 z 5

Zabila jsem naše kočky, drahá Zabila jsem naše kočky, drahá Dorota Masłowska

Dočetla jsem, ale vůbec nevím co. Kniha mě nezaujala a přiznám se, že v mnoha místech jsem netušila o čem to vlastně je a to bylo pouze 150 stran.

18.12.2018 1 z 5