Dům krásy

I nablýskané prostředí kosmetického salonu se dříve či později znečistí špínou a krví Bogoty. Kosmetička Karen se přestěhuje do Bogoty, aby si zajistila lepší život a mohla se postarat o svého čtyřletého syna. Získá zaměstnání v salonu zvaném Dům krásy a při práci naslouchá doznáním a intimnostem svých zákaznic. Stane se důvěrnicí psycholožky, kongresmanovy manželky, známé televizní moderátorky i umořené matky, která hledá spravedlnost v zemi, kde pravda patří pouze těm, kdo si za ni mohou dovolit zaplatit. Karen netuší, že se právě díky své práci zanedlouho stane klíčovou svědkyní při vyšetřování vraždy. Jedna z jejích klientek, mladá studentka Sabrina, je totiž nalezena mrtvá. Kdo ji zavraždil? A proč i ten nejlepší detektiv dal nakonec od případu ruce pryč? Karen brzy zjišťuje, že život v hlavním městě je mnohem nebezpečnější, než si vůbec dovedla představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/381587/dum-krasy-VTm-381587.jpg 2.913

La Casa de la Belleza (2015)

Vydáno:, Host

Kniha Dům krásy

miuk
předevčírem

Prostředí exotické - nejne salon krásy, ale i země. Ale jinak jsem se v příběhu, teda hlavně postavách ztrácela. Nic moc.

šneki

Nedočteno, měla jsem problém se změnami pohledu a celkově jsem se nemohla pořádně soustředit na příběh, protože jsem se nemohla zorientovat, kdo vlastně vystupuje v ději.

kikies
28.12.2018

Příběh jako takový mě až tak nezaujal, často jsem se ztrácela v postavách. Zaujalo mě spíše popisované prostředí, ve srovnání s většinou mnou čtených knih poměrně exotické. O životě v Kolumbii si přečtu málokdy.

Kimeček
25.12.2018

Musím říct, že kniha je zajímavá, napínavá, ale často jsem se ztrácela a nevěděla vlastně o čem čtu.

bigben
07.11.2018

Čekala jsem oddychovější čtení, spletitost příběhu i osudy lidí byly zajímavé, na mě až moc propletené...pro mě neočekávané rozuzlení

Ivuska.09
01.10.2018

Dům krásy je kniha s neobvyklým konceptem. Pohybuje se na pomezí společenského románu a detektivky a právě taková kombinace je skvělá a určitě i tohle přispělo k tomu, že se příběh tak dobře čte. A závěr mě dostal - tohle jsem opravdu nečekala.