Killer.sister Killer.sister komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Po precteni jsem si uvedomila, ze jsem nesmirne vdecna, ze ziju tady a ted, je to hruza co se za valky delo, nedovedu si to predstavit, cim vsim si museli lide drive projit a vytrpet. Takovyhke knihy bych dala jako povinnou cetbu do skol.

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je to opravdu zdrcujici pribeh, ktery me uplne pohltil. Jak to vsechno jen mohla psychicky i fyzicky zvladnout, pani Viola musela byt neskutecne silna zena. Doporucuji, rozhodne stoji za precteni!!!

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

(SPOILER) Kniha se mi vesmes libila, zajimavej pribeh, dobre se cetl, postavy vcetne hlavni hrdinky byly sympaticke...ale.. vytku bych mela. Emma me docela stvala tim, ze jednu chvili z myho pohledu delala z obou kluku tak akorat blbce a vadilo me, ze kdyz rekla Samovi, ze potrebuje zjistit jestli k Jessovi jeste neco citi, ze teda na par dni odejde z jejich spolecnyho bytu a ona si hned vzapeti vesele odjede s Jessem na vikend na chatu, kde si to s nim na pohodicku dvakrat rozda a bez vycitek svedomi pak hura zpatky k parohacovi Samovi... :-D jak je hodnej tak je blbej :-D no ale co, tak hlavne, ze to skoncilo dobre a zili spolu stastne az na veky a o tom to je :-D

11.12.2020 4 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Tahle knizka je idealni na pozvednuti nalady, nenarocna a velice vtipna :-)

10.12.2020 5 z 5

Pod střechami Paříže Pod střechami Paříže Henry Miller

No tohle bylo slusne ujete dilo :-D typek se nezdrahal niceho, nemel zadne hranice, proste jak mu zasvrbel, tak ho byl schopnej vrazit kamkoliv, myslim ze je to asi nejvetsi uchylarna co jsem cetla :-D :-D

10.12.2020 3 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Ze zacatku mi chvili trvalo, nez jsem se zacetla, jelikoz moc nemusim pribehy z prostredi kuchyne, ale po nekolika strankach jsem se uz nemohla odtrhnout. Moc prijemna romantarna u ktere se clovek nasmeje diky britkemu jazyku hlavni hrdinky :-D

09.12.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Za me kniha totalni pecka, palec nahoru :-) bavila me, nenudila jsem se ani minutu, hltala jsem snad kazdou stranku..melo to napinavy dej prolozeny kapkou erotiky a pekne prorizlou pusou obou hlavnich postav.

09.12.2020 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

No teeeda smekam, na chlapa dost dobrej roman, klobouk dolu a palec nahoru :-)

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Takova hororova pohadka, ale proc ne, libila se mi:-)

10.12.2020 3 z 5

Vlak v 6:41 Vlak v 6:41 Jean-Philippe Blondel

Bohuzel me kniha absolutne nebavila, dej se tahl a nevyvolal ve me zadne emoce, cteni me vylozene nudilo a rikala jsem si at uz je konecne konec :-D

10.12.2020