Kedi Kedi komentáře u knih

Budeme mít děťátko Budeme mít děťátko Stanislav Trča

Rozumný základ bez zbytečných řečí ;)

18.04.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jednoduše perfektní!

18.04.2017 5 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Jedna z nejlepších knih, které jsem za poslední roky přečetla. Mistrovsky rozpracovaná fabule s překvapivým koncem, i když jsem od jisté části knihy zápletku tušila. Je vidět, že autorka má bohaté životní zkušenosti. Kniha je plná zralé moudrosti. A židovská otázka nám asi nikdy nedá spát...

13.01.2017 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Kniha se mi líbila, byť se v ní silně odráží vlastní život autorky. O to víc z knihy mrazí. Doporučuji.

10.03.2016 5 z 5

100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství 100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství Richard Templar

Pravidla, která jsou nebo by měla být součástí života. A pak vám bude líp. Zamyšlení nad životem. Milé čtení.

18.02.2016 4 z 5

Do pátku bude váš manžel jiný Do pátku bude váš manžel jiný Kevin Leman

Jednoduchá rovnice. Změň svůj přístup a změní se tvůj partner/manžel. A ona je to svatá pravda :)

18.02.2016 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Klasické dílo české literatury 19. století, které dokáže oslovit i současného čtenáře či diváka. Svědkem je inscenace zlínského divadla, kdy publikum vytahovalo kapesníky. Silný příběh nešťastné lásky. A zase není tolik vzdálen problémům některých současných vztahů.

18.02.2016

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Přečteno jedním dechem během odpoledne. Doporučuji jako povinné čtení pro mladé dívky i ženy. Závěr mě dorazil.

18.02.2016 5 z 5

Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Jak chodit na vysokých podpatcích a poradit si absolutně se vším Camilla Morton

Každou přibývající stránku jsem otáčela s rostoucím tempem. Doporučuji čtenářkám okolo 15 let. Ovšem netuším, která maminka jim koupí boty od Manola :) Aneb spíše návod, jak nebýt hloupá...

18.02.2016 1 z 5