100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Silné a láskyplné vztahy jsou podstatou šťastného života. Někteří lidé zvládají všechny záležitosti kolem na jedničku. Najdou si partnera, s nímž jsou šťastni, snadno nalézají přátelé a jejich partnerství a přátelství jsou trvalá a neochvějná. I jejich rodina díky nim drží pohromadě. Mají zdánlivě instinktivní schopnost překonat těžké časy a udržet trvale vřelé vztahy s jinými lidmi. Znají tito lidé snad něco jiného než ostatní? A můžeme se to také naučit? Odpověď zní: Ano! Tajemství je skryto ve 100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství. Tyto zlaté principy vám pomohou vytvořit a udržet silné a obohacující vztahy. Poznáte jasný rozdíl - a s vámi i lidé kolem vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31738/100-zlatych-pravidel-pro-lasku-a-pr-jpE-31738.jpg 45
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Grada
Orig. název

The Rules of Love: A Personal Code for Happier, More Fulfilling Relationships, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha 100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství

Přidat komentář
Kedi
18.02.2016

Pravidla, která jsou nebo by měla být součástí života. A pak vám bude líp. Zamyšlení nad životem. Milé čtení.

ladyba
29.10.2015

Autor se velmi dobře čte a pokazuje na věci, které by měly být samozřejmé.


mgeisselreiter
28.07.2012

Po přečtení knihy 100 zlatých pravidel jak zbohatnout jsem si autora velmi oblíbil. Jeho rady jsou ze života a praktické. I když mi kniha k bohatství materiálnímu nepomohla, přesto mě obohatila duševně. Následně jsem přečetl 100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru a pro spokojený život, nyní čtu pravidla pro lásku a manželství.
Kniha přináší mnoho praktických rad ze života, jak vycházet s partnerem, manželem apod. I když se nejedná a asi i těžko může jednat o originální rady, přesto jsou velmi užitečné. Většina z nich je každému rozumnému člověku známá, kniha mu je však sumarizuje a oživuje. I když jsem teprve za polovinou, myslím, že kniha je pro mě velmi užitečná. U tohoto druhu literatury doporučuji zatrhávat si vhodné pasáže a po přečtení knihy si ji projít ještě aspoň jednou znovu celou. 90%.
Dočetl jsem 26.8.12 a hodnocení upravuji na cca 80% - dost pravidel mě oslovilo, ale následně jich dost bylo pro mě ne moc použitelných nebo užitečných. Teď se chystám si projít knihou znovu.