100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství

100 zlatých pravidel pro lásku a přátelství

Soubor rad a zásad umožňujících navazovat i udržovat silné dlouhodobé milostné a přátelské vztahy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31738/zlatych-pravidel-pro-lasku-a-pratelstvi-31738.jpg 45

Rules of love

Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Grada

Kedi
18.02.2016

Pravidla, která jsou nebo by měla být součástí života. A pak vám bude líp. Zamyšlení nad životem. Milé čtení.

ladyba
29.10.2015

Autor se velmi dobře čte a pokazuje na věci, které by měly být samozřejmé.

mgeisselreiter
28.07.2012

Po přečtení knihy 100 zlatých pravidel jak zbohatnout jsem si autora velmi oblíbil. Jeho rady jsou ze života a praktické. I když mi kniha k bohatství materiálnímu nepomohla, přesto mě obohatila duševně. Následně jsem přečetl 100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru a pro spokojený život, nyní čtu pravidla pro lásku a manželství.
Kniha přináší mnoho praktických rad ze života, jak vycházet s partnerem, manželem apod. I když se nejedná a asi i těžko může jednat o originální rady, přesto jsou velmi užitečné. Většina z nich je každému rozumnému člověku známá, kniha mu je však sumarizuje a oživuje. I když jsem teprve za polovinou, myslím, že kniha je pro mě velmi užitečná. U tohoto druhu literatury doporučuji zatrhávat si vhodné pasáže a po přečtení knihy si ji projít ještě aspoň jednou znovu celou. 90%.
Dočetl jsem 26.8.12 a hodnocení upravuji na cca 80% - dost pravidel mě oslovilo, ale následně jich dost bylo pro mě ne moc použitelných nebo užitečných. Teď se chystám si projít knihou znovu.