katnnis katnnis komentáře u knih

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Co říct dočetla jsem komplet po šestnácté.

24.02.2016 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Pro mě nejlepší kniha série,vtipná,nic se netáhlo,nezasekávalo,často jsem se začala smát nahlas.Mrzí mě,že už další knihy do této série autorka neplánuje,docela ráda bych se ještě dozvěděla něco o Nateovi.

24.02.2016 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Psala jsem do Baronetu,nehodlají vydat další knihy od autorky a ani neřeknou s jistotou zda vydají tu první z druhého pohledu,je to celkem škoda,myslím,že je nás spousta co by koupila další knihy...

10.03.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha nebyla špatná,přečetla jsem ji celkem rychle.Je plná zvratů,svět se mi zdál zajímavý,ale...hodně lidí ji přirovnává k HG,jenže já jsem tu vůbec necítila to zoufalství,jaké dokázala vykreslit Colinsová.To,že se jedná o milostný trojůhelník,to už je nějaký standart řekla bych,Mare je celkem trubka,nějak jsem si ji nedokázala oblíbit,nemá žádný povahový rys,který by vyčníval,takže nakonec pro mě nejoblíbenější postava byla vedlejší a sice učitel Mare .

24.02.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha se mi hodně líbila,ale vlastně nevím proč,protože se v ní skoro nic neděje (a krásně se to Nic čte),až ke konci kdy tedy dojde k nějaké akci,příběh má silný potenciál,souboje mohly být víc rozepsané,zatím je to spíš love story ve fantasy prostředí,no budu doufat,že v dalším díle se to víc rozjede a zdrsní .

24.02.2016 4 z 5