katkaq katkaq komentáře u knih

Zima Zima Rod Rees

Když jsem si četla o čem kniha je, hned mě zaujala. Kdo by si nechtěl přečíst knížku, ve které se sejde Heydrich, Rasputin a další? V některých pasážích jsem se ztrácela, ale rozhodně mi za čas, který jsem s ní strávila stála. Není to nejlepší kniha na zemi, ale pro ti, kdo znají jména jako je Rasputin atd. to bude zajímavá fikce se zvláštním pohledem na svět a originálním nápadem.

08.08.2017 4 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Možná že jsem už podle názvu a podle zadní strany, čekala něco jiného. Tohle taky nebylo špatné, ale nebylo tam tolik děje, kolik jsem ho čekala. Je to celkem dobrá knížka, ale znovu už ji číst nebudu.

08.08.2017 3 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tak tenhle díl mě po tom první, který byl naprosto dokonalý, zklamal. Nora byla žárlivá a naivní a pitomá. Když jsem četla některé kapitoly, rvala jsem si vlasy a nevěděla jestli mám brečet nebo se začít hystericky smát. A ohledem na první díl tuhle sérii dočtu, ale možná bylo lepší nechat pouze první díl a do série se nepouštět.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Tuhle knížku mi strčila do ruky moje mladší sestra. Koukala jsem na ni a přemýšlela jestli mi to za to stojí. Jenže potom jsem si řekla, že mi nějaká slaďárna neublíží a bylo to. Trochu mě štve, že od začátku víte, kdo bude s kým, protože nemáte ani moc na výběr :D
Na téhle sérii se mi líbí nápad s tím, že vždy má někdo nějaký problém z minulosti a snaží se ho překonat. Jinak to bylo trochu lepší než jsem čekala. Sice je to pořád slaďárna, ale zařadila bych ji mezi ty lehce nadprůměrné.

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Na tuhle knížku jsem se těšila. Ne proto, že jsem čekala nějakou dokonalou zápletku a geniální děj. Chtěla jsem si u ní prostě odpočnout. Ale překvapila mě. Upřímně,kdo by nemiloval drsňáka, co se kvůli dívce změní...nebo spíš se do ní zamiluje a odhalí ji příčiny svého chování a své bolesti. Aston mě upoutal už v první knížce...právě proto, že jsem ho chtěla vidět jak se změní. Byla jsem zvědavá, jestli to vůbec dokáže...
Ty dialogy mezi dědečkem a vnukem mě pokaždé rozesmály. Naopak Braden mi pil krev tím jak to přeháněl. Jinak pokud od téhle knížky nic moc nečekáte, budete mile překvapeni.

02.08.2017 4 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Jednou a dost. Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst, protože jsem četla první dvě ze série, ale nezaujala mě. Julia má navíc.

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

O něco slabší než první díl. Ale i tak se mi knížka líbila. Stejně jako u ostatních...ty dialogy...u nich se člověk prostě musí smát od ucha k uchu.
Kdyby se mnou si začal povídat někdo s okna do okna...
Líbilo se mi, jak Harry začal Olivii sledovat kvůli princi a nakonec se na něj začal žárlit.
Romanťárna na oddech.

02.08.2017 3 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Knížka se hezky četla, ostatně jako všechny od Quinn. Když ji ale přirovnám k jiným od Julie tak bych ji zařadila mezi slabší. Na jejích knížkách se mi líbí, že žádná z hlavních postav nebývá hlupačka. Tak to bylo i v této knize. Líbilo se mi, že Miranda viděla příčiny jeho chování a snažila se mu pomoct se s tím vyrovnat.

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tahle knížka mě zklamala. Po prvních dvou jsem čekala něco podobného. Nejlepší byla část nachlazení. A to jsem se na Benedicta tak těšila. Začátek a konec byl zdlouhavý až nudný. I když musím říct, že i u téhle knížky jsem se párkrát zasmála. Julia je prostě královna slovních přestřelek.

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Musím říct, že popis knihy mě nadchnul víc než knížka samotná. Bylo dobře, že se malinko změnilo prostředí a situace, ve které se hlavní hrdinka a hrdina vyskytli, ale zdála se mi velmi podobná jako ty předešlé. Možná bych si měla na chvíli dát pokoj od Bridgertonových a vrátit se k téhle sérii později.

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Tak za mě tahle knížka stála za to. Po minulém zklamání jsem čekala něco podobného, ale kniha mě mile překvapila.
Každá nová knížka z řady a s ní nový krásný hlavní hrdina. Proč mi to Julia dělá?
Když si vzpomenu na všechny ty poznámky lady Whistledownové, tak se musím smát. Neříkám, že jsem to nečekala, ale daná osoba si tímhle u mě vysoce šplhla.