katicaj katicaj komentáře u knih

Fotka nemusí být ostrá Fotka nemusí být ostrá Robert Vano

Klasický Robert Vano. Připadala jsem si jako bychom spolu seděli na kávě a povídali si o jeho životě. Super čtení :)

20.11.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Osm je první knížka, kterou jsem od Radky Třeštíkové četla a moc se mi líbila. Autorčin styl psaní je čtivý a příběh byl zajímavě napsaný. Není to žádné náročné čtení, což mi vyhovovalo.

01.11.2017 4 z 5

Racek Racek Richard David Bach

Úžasná kniha sice útlá, ale skrývá se v ní tolik moudrosti a poselství. Četla jsem v angličtině a naprosto jsem všemu porozuměla. Musím se k ní zase někdy vrátit.

22.01.2017 5 z 5

Islámský stát - Uvnitř armády teroru Islámský stát - Uvnitř armády teroru Hassan Hassan

Trochu náročnější čtení - když se zorientujete ve jménech, tak je to v pohodě - četla se mi docela špatně, ale když se člověk přenese přes tohle, jedná se o zajímavou publikaci plnou zajímavých informací. Po přečtení jsem se na celou kauzu "uprchlíci" dívala jinak.

08.01.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jedno slovo: srdcovka! Opravdu doporučuji. Četla jsem ji na ZŠ, gymplu i teď na VŠ a pokaždé si z ní odnesu něco jiného.

08.01.2017 5 z 5

Ostrov Ostrov Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Příběh zajímavý, s potenciálem, bohužel, jak už tady bylo řečeno, ráda bych se dozvěděla nějaký background toho, co se vlastně stalo, kdo za tím vším stal apod. Takhle byla pro mě zápletka poměrně plytká.

28.02.2021 3 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

takhle jsem se dlouho u knížky nezasmála. Vtipné, oddechové čtení :)

02.01.2019 5 z 5

Muž, který se nechtěl vrátit domů Muž, který se nechtěl vrátit domů Roger Pihl

oddechová, vtipná kniha se zajímavým námětem.

25.11.2018 5 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Nevím jestli mohu hodnotit, ale nedočetla jsem to a odložila. Trochu jsem tušila, co mám čekat, ale tohle bylo fakt občas nechutné a hlavně mě to nebavilo. Jelikož, ale nemám ráda nedočtené knihy, možná se k tomu někdy vrátím, ale spíše ne. (Odstíny šedi jsem odložila před rokem a půl a stále jsem se k nim nevrátila). Kniha skončí zpátky v antikvariátu.

24.01.2017 1 z 5

Robert Vano - Někdy ráj Robert Vano - Někdy ráj David Hrbek

Robert Vano je jedním z mých nejoblíbenějších fotografů, takže je jasné, že jsem z jeho autobiografie nadšená. Jeho životní příběh mě zaujal a do jeho osobnosti jsem se zamilovala. Doporučuji všem, kteří se o něm chtějí dozvědět něco víc.

17.01.2017 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Čekala jsem asi něco více, ale kniha se četla dobře. Není to žádné náročné čtení, ale zasmějete se u toho.

08.01.2017 3 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Docela příjemná, čtivá knížka. Taková oddechovka, nečekejte žádný složitý příběh, pro toho, kdo nechce nad knihou přemýšlet ideální. Pro náročného čtenáře to není, ale čte se to dobře. Styl autorky je jednoduchý a odlehčený. K Bridget Jonesové bych to nepřirovnala, ale vtipné pasáže se tam občas najdou.

08.01.2017 3 z 5