KaterinaVolhejn KaterinaVolhejn komentáře u knih

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Opravdu feelgood, jenom jsem se usmívala, je to miloučká, pohodová knížka :)

28.02.2024 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Super knížka! Malilinko zmatená, vždy jsem začala novou kapitolu, říkala jsem si: "sakra, nové jméno... o koho teď pujde?!", ale důležitý je, že jsem na to postupně (už v té kapitole) přišla :D.. I přes to, že příběhy byly někdy chvilkově zmatené, a někdy jsem si říkala, že jsou až příliš moc (nápadně) propletené, nakonec jsem dospěla k tomu, že by to ve skutečnosti klidně mohlo tak dopadnout... Dávám pětku, protože mě knížka bavila a doporučila bych ji :)

05.09.2017 5 z 5

Přestože mě návrat do Bradavic potěšil, Rowlingové se nic nevyrovná :) Ikdyž se ostatní snažili, nedokážou se jejímu psaní vyrovnat... Dokud se do toho nepustí ona sama, nikdy to nebude stát za pět hvězdiček :)

20.01.2017 4 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Přečteno jedním dechem. :)

27.12.2016 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Kniha je super, originálně napsaná, dočetla jsem dokonce a velmi mě bavila, ale nemůžu si pomoct, že film miluju víc (překvapivě) :)

22.12.2016 2 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kniha, která se vás dotkne :)

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Neskutečně čtivé, úžasný příběh :)

Cinder Cinder Marissa Meyer

Cinder je první z knih úžasného příběhu, který mě zcela pohltil a jsem do něj totálně zažraná. Trvalo mi déle zvládnout začátek (nezvyk na modernost; obavy z toho, že je to obyčejná popelka v jiném podání), ale později jsem poznala propracovaný a úžasný děj a všem doporučuju! :)