Karnager Karnager komentáře u knih

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Výborný nápad dát povídku 1922 hned na začátek :) ještě teď mě cupitá mráz po zádech a strach mě lechtá svými vousky :)

18.08.2014 5 z 5

Pojďte se smát Pojďte se smát Josef Fousek

Smích léčí :)

04.08.2014 5 z 5

Osm ran z lásky Osm ran z lásky Jan Mach

Prvorepublikové soudničky

04.07.2014

Tajemství Volavčího jezera Tajemství Volavčího jezera Jiří Hogan

Když se ve městě objeví cizinec a začnou se okolo něj motat znepřátelené party kluků, určitě nebude nouze o zážitky :)

02.07.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Příjemná kniha, taková oddychovka a nijak extra zdlouhavá. Přečetl jsem ji takříkajíc jedním dechem. Místy se mi zdálo že by šel děj ještě pěkně roztáhnout a zkomplikovat, ale i tak jak je to napsaný je to fajn..chvílemi romantika střídaná smutkem a k tomu spodní temný proud (oproti jiným knihám mírný :)), ale díky za něj :)

20.06.2014 5 z 5

Jak si zachovat sebedůvěru a moc při jednání s lidmi Jak si zachovat sebedůvěru a moc při jednání s lidmi Les Giblin

Nemohu říct že bych ji přečetl jedním dechem, ale přesto obsahuje spoustu zajímavých tipů :)

27.05.2014 4 z 5

Kamarád ze Slunečního kaňonu Kamarád ze Slunečního kaňonu František Lev

Příběh o tom, že i chlapec z dětského domova může prožít velké dobrodružství.. :)

08.05.2014 5 z 5

Zakopaný pes Zakopaný pes Bedřich Fučík

Tuhle knihu mám rád :) dostala se mi do rukou brzy na základní škole. Leckde zábavná a také poučná. A nikdy neškodí v pravý se blýsknout znalostí co, kde, jak a proč :)

Žebrák se stříbrnou holí Žebrák se stříbrnou holí Ludmila Vaňková

Od první strany poutavý příběh - láska, politika a historie.. :)

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytici mám rád už od doby kdy nám ji babička četla před spaním :) Svatební košile jsem si oblíbil okamžitě a postupem času mám čím dál radši Záhořovo lože :) nemá prostě chybu :)

Pán much Pán much William Golding

Excelentní knížka :) i přestože jsem z filmu věděl co mě čeká, i tak mě to dostalo na kolena :) ono stále se stupňující napětí ..

22.03.2014 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky..:) těch pár roků v dávnolandu bylo zkrátka moc dlouhých, ale závěr si zcela napravil reputaci :)

16.03.2014 4 z 5

Muž v mlze Muž v mlze Agatha Christie

Skvělá oddechová knížka :) a úplně nejlepší Harley Quin :)

01.03.2014 5 z 5

Odvaha snít - Překonejte nepřízeň osudu a získejte osobní úspěch Odvaha snít - Překonejte nepřízeň osudu a získejte osobní úspěch Florence Littauer

Pro mě tahle kniha byla příliš o Bohu a Ronu Chapmanovi, což mi zkazilo výsledný dojem..

13.02.2014 3 z 5

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Chvalitebná kniha :) pohled na pozdní fázi druhé světové války očima několika německých průzkumníků. Jen mi trochu vadilo, že ruští vojáci jsou lehce idealizováni :)

09.12.2013 4 z 5

Lvíče Lvíče Josef Škvorecký

Pomalejší rozjezd, ale závěr a rozuzlení přihodilo jednu hvězdičku na misky vah :)

30.11.2013 4 z 5

Vlčí komando Vlčí komando Ota Holub

Kniha shrnuje události Babického případu (který byl mimo jiné natočen jako jeden díl z cyklu "třicet případů majora zemana").

11.11.2013

Martin Eden Martin Eden Jack London

Za mě tři a půl hvězdy :) přišlo mi to ze začátku trošičku moc rozepsané :) ale stojí za přečtění...

23.10.2013 3 z 5

Dexter v hlavní roli / Delikátní Dexter / Dvojí Dexter Dexter v hlavní roli / Delikátní Dexter / Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Co se stane když Dextera někdo uvidí při hraní? A co když se potom z Dextera stane lovná zvěř? A co když přitom bude zcela lidsky cítit? ...

13.09.2013 4 z 5

Old Surehand  1.díl Old Surehand 1.díl Karel May

Aneb jak hodní hoši udělají čáru přes rozpočet zlým hochům... :)

22.08.2013 5 z 5