Pojďte se smát

"Charismatický člověk, básník, spisovatel, písničkář vypráví své skoro neuvěřitelné příběhy, které jsou skutečné a proto jejich atmosféra dokáž rozesmát a pobavit stále více posluchačů a čtenářů. Kniha vznikla právě na jejich přání po odvysílání pořadu Nikdo není dokonalý "

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5813/pojdte-se-smat-n8t-5813.jpg 4.710
Humor, Literatura česká
Vydáno, Pragoline - Jindřich Kraus, Pragoline - Jindřich Kraus

Kniha Pojďte se smát

harena
29.01.2019

Bezvadná knížka, kterou je dobré mít doma v knihovně a v případě splínu, smutku nebo špatné nálady, si ji znovu přečíst. Pan Fousek je šťastný člověk, protože má dar potěšit, pobavit, rozesmát i ostatní.
Motto:
Úsměv je lék
Co léčí trable žal a beznaděj
Z úsměvu vrásky nevaděj
Tak se pojďte smát
Úsměv nás konejší
Když starostí je habaděj
S úsměvem život není zlej
Tak se pojďte smát....

Serenity
30.05.2018

Báječná kniha plná bláznivých nápadů, neuvěřitelně humorných příběhů. Krásné oddechnutí. Pane Fousku moc děkuji za smích a pohodu, kterou svým humorem rozdáváte. Ale doma bych Vás mít nechtěla:))

blanka7271
28.04.2015

Věřím, že se nenajde snad nikdo, kdo by se u této knížky nesmál... Oddychové příběhy plné humoru. :)

Karnager
04.08.2014

Smích léčí :)

petrilena
20.02.2014

Skvělý humor, při čtení jsem se opravdu bavila.

keduler
07.10.2013

Mohu jenom souhlasit s předchozím komentářem čohynky. Tato povídková kniha mě donutila k hlasitému a naprosto spontánnímu smíchu. Doporučuji všem kdo mají zrovna nějaké chmury a chtějí se 100% odreagovat.

čohynka
09.06.2013

Skvělé humorné povídky. Už dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, jako u čtení příběhů pana Fouska - doslova k slzám.. Super!!

Josef Fousek
česká, 1939

všech 31 knih autora

Kniha Pojďte se smát je v