Pojďte se smát

Pojďte se smát https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5813/mid_pojdte-se-smat-n8t-5813.jpg 5 18 9

"Charismatický člověk, básník, spisovatel, písničkář vypráví své skoro neuvěřitelné příběhy, které jsou skutečné a proto jejich atmosféra dokáž rozesmát a pobavit stále více posluchačů a čtenářů. Kniha vznikla právě na jejich přání po odvysílání pořadu Nikdo není dokonalý "

soupik2012
30.11.2023 4 z 5

Pan Fousek patří mezi lidi, kteří kvůli legraci, neváhají investovat svůj čas, ani peníze. I když jsem se u většiny povídek bavila, docela mi vadilo, že si občas kvůli vlastnímu potěšení neváhá dělat nemístnou legraci z druhých lidí a přitom není schopen dopředu domýšlet možné důsledky. Již v knize Putování s oslem, jsem si všimla, že pan Fousek ve svém vyprávění rád přehání. A tak možná má kritika není na místě a ve skutečnosti se to odehrálo trochu jinak. Ale kniha na mě působí nanejvýš autenticky a myslím si, že většinu těchto povídek, pan Fousek skutečně zažil. Soužití s podobným člověkem musí být neustálým životním dobrodružstvím. Audioknihu načetl sám autor. Přispělo to k větší autentičnosti, ale protože má pan Fousek velmi pronikavý hlas, nedá se poslouchat několik hodin v kuse.

Damato
16.06.2021 5 z 5

Samá pozitiva, prostě pokud chceš, člověče, zasmát se od srdce a klidně i sám sobě, přečti si tuhle pozitivní knihu, která je milá, úsměvná, pozitivní- stejně , jak autor. Děkuji za knihu, která mi rozsvítila den.

harena
29.01.2019 5 z 5

Bezvadná knížka, kterou je dobré mít doma v knihovně a v případě splínu, smutku nebo špatné nálady, si ji znovu přečíst. Pan Fousek je šťastný člověk, protože má dar potěšit, pobavit, rozesmát i ostatní.
Motto:
Úsměv je lék
Co léčí trable žal a beznaděj
Z úsměvu vrásky nevaděj
Tak se pojďte smát
Úsměv nás konejší
Když starostí je habaděj
S úsměvem život není zlej
Tak se pojďte smát....

Serenity
30.05.2018 5 z 5

Báječná kniha plná bláznivých nápadů, neuvěřitelně humorných příběhů. Krásné oddechnutí. Pane Fousku moc děkuji za smích a pohodu, kterou svým humorem rozdáváte. Ale doma bych Vás mít nechtěla:))

blanka7271
28.04.2015 5 z 5

Věřím, že se nenajde snad nikdo, kdo by se u této knížky nesmál... Oddychové příběhy plné humoru. :)

Karnager
04.08.2014 5 z 5

Smích léčí :)

petrilena
20.02.2014

Skvělý humor, při čtení jsem se opravdu bavila.

keduler
07.10.2013 5 z 5

Mohu jenom souhlasit s předchozím komentářem čohynky. Tato povídková kniha mě donutila k hlasitému a naprosto spontánnímu smíchu. Doporučuji všem kdo mají zrovna nějaké chmury a chtějí se 100% odreagovat.

čohynka
09.06.2013 5 z 5

Skvělé humorné povídky. Už dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, jako u čtení příběhů pana Fouska - doslova k slzám.. Super!!

Josef Fousek
česká, 1939
2003  85%Putování s oslem
2003  93%Pojďte se smát
2006  89%Buďme k sobě vlídní
2007  92%Dobré jitro, člověče
2003  95%Andělé, nevolejte...

Kniha Pojďte se smát je v