Andělé, nevolejte...

Podtitul: Na světě je někdy dobře Ve své druhé prozaické knize vypráví autor laskavé i humorné příběhy ze svého života. Písničkář a svérázná osobnost nabízí své vzpomínky, zpracované do krátkých kapitol, řazených nikoli chronologicky, ale určených svým lokálně, časově a hlavně tematicky vymezeným záhlavím. Obsahem vzpomínek jsou většinou všednodenní záležitosti, v jejichž zpracování upoutá zejména autentičnost, zralý nadhled a životní optimismus jejich autora. Doplněno fotografiemi. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34217/andele-nevolejte-34217.jpg 4.65
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Pragoline - Jindřich Kraus

Kniha Andělé, nevolejte...

keduler
15.10.2013

Další kniha kde pan Fousek předvádí, že umí velice poutavě vyprávět obyčejné příběhy ze života, které jsou většinou humorné, často tragikomické a občas i poučné.
Príma počteníčko.

regi1
09.06.2013

Úžasná knížka,která se čte jedním dechem.Ani se nechce věřit,že vše autor prožil.Na jedné straně odpočinková literatura,která vás mnohdy rozchechtá,na druhé straně vážná místa s mnoha úvahami a citáty a moudry ze života.Miluji takové knížky,které mají oboje.

kika 13
07.11.2012

Tato knížka je plná hůmoru a lidského pohlazení.Dostal ji můj tatínek a já jsem si ji také přečetla a je fajn počteníčko.

Josef Fousek
česká, 1939