Andělé, nevolejte...

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: Na světě je někdy dobře Ve své druhé prozaické knize vypráví autor laskavé i humorné příběhy ze svého života. Písničkář a svérázná osobnost nabízí své vzpomínky, zpracované do krátkých kapitol, řazených nikoli chronologicky, ale určených svým lokálně, časově a hlavně tematicky vymezeným záhlavím. Obsahem vzpomínek jsou většinou všednodenní záležitosti, v jejichž zpracování upoutá zejména autentičnost, zralý nadhled a životní optimismus jejich autora. Doplněno fotografiemi. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34217/andele-nevolejte-34217.jpg 4.76
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Pragoline (Jindřich Kraus)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Andělé, nevolejte...

Přidat komentář
keduler
15.10.2013

Další kniha kde pan Fousek předvádí, že umí velice poutavě vyprávět obyčejné příběhy ze života, které jsou většinou humorné, často tragikomické a občas i poučné.
Príma počteníčko.

regi1
09.06.2013

Úžasná knížka,která se čte jedním dechem.Ani se nechce věřit,že vše autor prožil.Na jedné straně odpočinková literatura,která vás mnohdy rozchechtá,na druhé straně vážná místa s mnoha úvahami a citáty a moudry ze života.Miluji takové knížky,které mají oboje.


kika 13
07.11.2012

Tato knížka je plná hůmoru a lidského pohlazení.Dostal ji můj tatínek a já jsem si ji také přečetla a je fajn počteníčko.

Autor a jeho další knihy

Josef Fousek
česká, 1939

všech 33 knih autora

Kniha Andělé, nevolejte... je v

Přečtených11x
Doporučených1x
Knihotéce3x
Chci si koupit1x