kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Sesterstvo špionů. Ženy z OSS Sesterstvo špionů. Ženy z OSS Elizabeth P. McIntosh

najlepšia knižka o špionáži čo som čítal aj ked zas ich moc nebolo

17.04.2021 3 z 5

Kramerová versus Kramer Kramerová versus Kramer Avery Corman

ked pride joana kramerova pre syna billiho začne boj o neho. Asi tak by som ohodnotil knihu.

23.03.2021 3 z 5

Otrokyní v 11 letech Otrokyní v 11 letech Fatima Boscaro

taká rychle napisaná kniha autorke sa to asi nechcelo opysovať čo zažila

28.02.2021 2 z 5

Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Nourig Apfeld

celkove druhá kniha kde sa mi viac lubil doslov ako samotný príbeh. Nebolo to zlé ale ani nič vynimočné podla toho nazvu som čakal krvavejšiu jazdu ale nebolo tam nič. Zeny to maju v tychto islamských krajinách velice ťažké vlstne dcéry vraždia kvoli cti ale aká je to česť? . Píše sa rok 2020 treba nastoliť sekularny štát a bol by pokoj

27.11.2020

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

čitanie tejto knihy nebolo až také zaujimavé jak som očakaval aj recenzie mala skvelé ale jaksik mi táto kniha nesadla. Začiatok ešte celkom fajn ale koniec taky nemasný neslaný.

20.10.2020 2 z 5

Cirkev a pedofília: Otvorená rana Cirkev a pedofília: Otvorená rana Giovanni Cucci

Neskutočne som sa tešil že si prečitam o uchylnych knazov lebo názov tomu napovedá ale kniha mala mať uplne iný názov s pedofiliou to nemalo nič spoločné. Autor knihy je určite knaz. Namiesto toho aby pisal o ich zverstvách pisal vlastne ani neviem čo ani rozbor o pedofilii to nebol.

12.09.2020 1 z 5

7 a 37 divov sveta 7 a 37 divov sveta Igor Vsevolodovič Možejko

Pán Možejko smekám klobuk..Velmi putavo napisaný cestopis pri ktorom som sa nenudil a mnoho veci ešte naučil...Určite si kupim aj dalšiu knihu o divoch sveta.

14.08.2020 5 z 5

Na počátku byl Sumer Na počátku byl Sumer Vojtech Zamarovský

Malá encyklopedia sumerskeho národa

18.07.2020 4 z 5

Život pod závojom Život pod závojom Jean Sasson

tam to majú zeny aj v kralovských rodinách velmi ťažké v podstate nemožu nič len rodiť synov a starať sa o rodinu a ked sa dopusti niečoho iného tak tí tresty sú strašné

17.01.2020 3 z 5

Polícia Polícia Jo Nesbø

perfektné dlhé dielko bavilo ma to

26.12.2019 5 z 5

Vražedné blues Vražedné blues Robert B. Parker

Nezajimavá kriminálka ešte že nebola moc dlhá lebo neviem či by som ju dočital

11.11.2019 2 z 5

Anjel Temnôt Anjel Temnôt Dennis McDougal

Nevedel som čo je to oxymoron tak som si to vygooglil a až som to dobre pochopil znamená to opak tak si myslim že anjel a temnota je asi oxymoron a ked nie nech to admin zruší. Kniha mohla byť aj kratšia lebonemalo to taký drive aký som očakával

19.06.2019 3 z 5

Kauza Cervanová I. Kauza Cervanová I. Peter Tóth

fú to bolo tažké a dlhé čítanie. Stale to iste po milion krát len vždy sa tam niečo zmenilo mal som s toho miš maš takže neviem či si kupim 2 časť lebo zas to bude asi to isté. Sú to riadne špiny z mojho mesta dokonca Andrašik byval v mojom baráku o tri vchody menej.

23.05.2019 4 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Začalo to dobre ale čim dalej to bolo slabsie koho zajimaju koničky , mačičky keby to opisoval philip určite by to bolo zajimavejšie, Keby opisovala jazdy určite by to bolo omnoho lepšie. S toho konca bolo najlepšie podakovanie

19.04.2019 2 z 5

Letopisy zločinu Letopisy zločinu Roman Cílek

menej známe prípady asi pravdivé ale mi je čudné že ked som o nich čítal tak som ich nepoznal a niektoré boli fakt brutálne

10.04.2019 4 z 5

Amberville Amberville Tim Davys

docela slušná kniha o plyšakoch len neviem čo tym autor myslel. Neviem si predstaviť ako had šoferuje auto alebo ako medved sa bojí gazely to boli také hluposti.

18.02.2019 3 z 5

Procesy, které vzrušily svět Procesy, které vzrušily svět Václav Pavel Borovička

Pán Borovička je skvelý spisovatel. Jeho knihy sú velmi zaujimavé aj poučné najme príbeh o kapitanovy Dreyffuovi tam sa čitatel dozvie aké špinavosti sa robia aj v súdnictve.

13.02.2019

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

slušný thriler ktorý určite nesklamal

15.01.2019

Anna In v hrobech světa Anna In v hrobech světa Olga Tokarczuk

čo to malo byť nechápem, príbeh pekne blbý a nezaujimavý neviem či od tejto autorky budem ešte čítať niečo

13.07.2018 1 z 5

Byla jsem otrokyní Byla jsem otrokyní Mende Nazer

Co dodať , príbeh 12 ročnej Mende ktorá zažila doslova peklo v krajine kde ludská hodnota nič neznamená. Je to strašné že sa to deje ešte v dnešnej dobe a už sa ani nečudujem prečo od tade tolko ludí uteká. Kniha sa lahko a dobre čítala a preto davam plný počet hviezdiček a hlavne doporučujem.

27.04.2018 5 z 5