Otrokyní v 11 letech

Malou Fatimu otec zaslíbil své sestře, majitelce nevěstince. Ta si vše dobře spočítala: až bude dívence jedenáct let, prodá ji. Předtím se musí Fatima v nevěstinci zaučit. Podle plánu ji koupí Ahmed a odveze si ji, aby ji mohl po libosti znásilňovat. Postupně se jí narodí tři děti, ale pak se jí přece podaří utéct, ovšem bez dětí. Když Fatima zjistí, že její dcerku by čekal stejný osud, musí se vrátit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126438/big_otrokyni-v-11-letech-iJb-126438.jpg 3.863
Literatura naučná, Biografie a memoáry

Vydáno: , Alpress

Esclave a 11 ans, 2010

Kniha Otrokyní v 11 letech

Knihomolka506
22.08.2021

víkendovka"
Připravte si kapesníky. Osobní zkušenost a zároveň kruté zacházení by mohlo vypadat jako další příběh jedné z mnoha týranych žen. Ale není. Fatima nám přináší svou výpověď o převýchově dominantní příbuznou , násilném muži v harému, útěku, ale hlavně bezmoci a strachu o své 3 děti. Zachrání je?

kannibal28
28.02.2021

taká rychle napisaná kniha autorke sa to asi nechcelo opysovať čo zažila

Mufa
31.07.2017

Kdyby se autorka v některých pasážích víc rozepsala, nemělo by to chybu. Silný příběh, ale "spíchnutý horkou jehlou"

Leome
18.09.2016

Souhlasím s některými komentáři dole: příběh je skutečně zajímavý, velice čtivý, ale napsaný jako z jedoucího vlaku. Vždyť autorka popsala tři těhotenství na asi dvou stranách! Celkově by příběh chtěl více rozvést... Nicméně, jako chvilková četba je to úžasné a tomu, kdo chce něco dramatického a přitom krátkého, určitě knihu doporučuji.

petrucha86
01.02.2016

Poměrně zklamání, příběh neuvěřitelný, šokující, ale kniha napsaná jen tak zběžně, jak z jedoucího vlaku. Určitě by si zasloužila klidně i 2x tolik stran a příběh rozvést.

lucie2371
10.01.2016

Kniha podle skutečné události mě od prvních stránek vtáhla do děje.Je hrozné,že něco takového se vůbec děje :/

Hokkejka
11.05.2015

Četla jsem na doporučení kamarádky, byla to taková smutná oddechovka na jedno odpoledne.

Tejezka
28.10.2014

Knihu jsem si koupila loni na dovolenou, aby mi krátila dny při opalování u moře..Tento příběh byl tak silný, že jsem ho přečetla během pár hodin.. Moc pěkný příběh a chvílemi i náročný na psychiku. Doporučuji.