Kaka.cs Kaka.cs komentáře u knih

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Je pravda, že někdy byli v knížce moc velké zvraty a často jsem nevěděla, na čí straně Damon vlastně je, jestli ho zrovna ovládá ten "malach" v něm nebo ne, ale líbila se mi. Akorát jsem si myslela, že konec bude sťastný a ne takhle otevřený.

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Další knížka školní povinné četby. Čtení se dalo vydržet, místy byla i napínavá, ale víckrát bych ji nečetla.

23.08.2011 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

To, že knížka bude o ničem, jsem věděla už po úryvku, který jsme měli v učebnici literatury. A pak jsme ji museli číst jako povinnou četbu. Nepochopila jsem (a patrně nikdy nepochopím) o co v knížce vlastně šlo.

23.08.2011 1 z 5

Dívka dvou světů Dívka dvou světů Pierre Bottero

Ze začátku dost zajímavá knížka. Po několika kapitolách mě ale přestala bavit. Nicméně jsem ji dočetla. Otevřený konec mě dost překvapil a celkem ráda bych zjistila, jak to nakonec dopadlo.

23.08.2011 2 z 5

Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! Rainer Büttner

Knížka, u které se vždy zasměji. Ráda si kousek přečtu, když mám zrovna špatnou náladu. Alf je prostě skvělý!

23.08.2011 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Druhá nejlepší kniha této série. Vlastně jsem se v žádné části nenudila.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Období, kdy je Bella bez Edwarda mi nevadilo. Nejlepší část knihy byla jednoznačně Volterra. Knížka celkem ušla, ale na můj vkus byla moc zamilovaná.

23.08.2011 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

První polovina knížky nuda. Druhá polovina už byla lepší. Film se mi líbil mnohem víc. I když v knížce je dost věcí, které ve filmu chybí.

23.08.2011 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

První část mě moc nebavila. Druhá část se mi líbila. A třetí... no, ušla. Ale knížka se mi celkově líbila.