kacisinka kacisinka komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Knihu jsem četla před shlédnutím seriálu a musím říct, že se mi líbila mnohem více než seriál.

07.12.2023 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Knihu jsem poslouchala jako audio a už při prvních slovech jsem měla na krajíčku. Pan Trojan byl skvělý výběr. Kniha má v sobě tolik moudra a citu! Připomněla mi mnou tak milovaný deník kocoura Modroočka. Jen tohle není úplně pro malé děti, spíše starší. Takže doporučuji všem, co se chtějí na chvíli zastavit, zamyslet, zasmát a poplakat.

05.12.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha se dobře četla, líbily se mi popisy krajiny, zvířat, rostlin. Jen jsem si dobrou polovinu říkala, proč je to v současnosti takový hit. Pak jsem už ji chtěla dočíst, abych věděla jak to dopadne.
Teď po dotčení jsem v rozpacích, kniha je fajn, jen jsem čekala víc.

18.11.2022 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Do knihy jsem se nemohla začíst, od půlky ale měla spád a bavila mě. Co se týče detektivní zápletky, vraha jsem uhodla hned na začátku.
Musím říct, že detektivek jsem přečetla mnoho lepších, ale myslím, že dám autorovi ještě šanci.

15.11.2022 3 z 5

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Tak tenhle díl mě bavil moc! Plný nečekaných zvratů, děj krásně plynul. Až mi bylo líto, že mám dočteno.

04.11.2022 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Výborně napsaná kniha. Vše bylo tak úžasně popsáno, že mi fantazie jela na plné obrátky, že jsem měla chvílemi pocit, že příběh prožívám s autorkou.

07.08.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Úžasná kniha, ani na chvíli mě nepustila. Byla to moje první knížka ze série, už mám doma i další, tak se těším, že se zase začtu.

07.08.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Úžasná kniha, čtená jedním dechem!

27.06.2017 5 z 5