Jossie Jossie komentáře u knih

Dědictví otců Dědictví otců Robert Merle

Mám moc ráda tuto historickou epopej Roberta Merleho. Má to jednu vadu - musíte to číst za sebou - je potřeba zvyknout si na jazyk a pak už se to čte samo a také je potřeba pamatovat si postavy a děj. Jinak se v tom ztratíte.

04.02.2014 5 z 5

Člověk není nikdy úplně šťastný Člověk není nikdy úplně šťastný Anna Gavalda

Jednou knihou mě Anna Gavalda nadchla, touto mě dokonale otrávila. Pryč je její čtivost, jako kdyby to napsal někdo jiný. Už nebude mojí vyhledávanou autorkou.

04.02.2014 3 z 5

Ostrovy uprostřed proudu Ostrovy uprostřed proudu Ernest Hemingway

Pouštěla jsem se do čtení této knihy asi 5x a nakonec jsem to přelouskala jen kvůli tátovi, protože byla jeho nejoblíbenější od Hemingwaye. Mě to moc nechytlo.

29.01.2014 3 z 5

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

Překvapivá kniha - skoro bych řekla, že se musíte prokousat tou divnou a nezáživnou částí, abyste docenili kvality tohoto příběhu. A pak je to moc zajímavá kniha.

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Při popisu dostávání se z pout se mi dělalo tak špatně, že jsem musela dělat přestávky ve čtení. A myslím, že to by Kinga opravdu potěšilo, proto to přece tak píše.

Pistolník Pistolník Stephen King

Pistolník je zcela jistě nejslabší kniha z celé Temné věže. Vlastně bych skoro řekla, že ho musíte překousnout a chtít číst dál a to rozhodně stojí za to.

29.01.2014 3 z 5

Nová hlídka Nová hlídka Sergej Lukjaněnko

Nejslabší hlídka, ale stále ještě dost dobrá kniha. Lukjaněnko tady trochu moc filozofuje. Ty jeho úvahy zabírají čím dál větší část knih a musím říct, že mě moc nebaví, tak snad nepůjdou další hlídky tímto směrem. Tygr byl fajn, zapojení lidí také.