JosefHorák JosefHorák komentáře u knih

Tantra Tantra Harish Johari

Další střípek pro vnímání tantry.

Kabala Kabala Maggy Whitehouse

Koupena za 30 Kč v Levných knihách. Ano, je to stále ještě pro omezený okruh čtenářů.

Psychologie buddhistické tantry Psychologie buddhistické tantry Rob Preece

Porovnání několika světů, několika forem poznání. Vhodné pro někoho kdo se nedokáže plně rozhodnout pro některou z cest.

21.06.2017 5 z 5

Kybalion: Studie o hermetické filosofii starého Egypta a Řecka Kybalion: Studie o hermetické filosofii starého Egypta a Řecka Tři zasvěcenci (p)

Malá, útlá kniha, která ve vás vyvolá spoustu otázek.

Cesta do nitra duše Cesta do nitra duše P. A. Toušek

Všechny moderní knihy, plné obrázků, grafů a pouček jsou fajn. Ale už generace před námi "věděly". A napsaly. Poučme se.

21.06.2017

Léčivá síla sexu Léčivá síla sexu Caj-chung Šen

To že se s námi něco děje před, při a po milování - to všichni víme. Tato kniha nás navádí jak to udělat abychom mohli cítit to co chceme cítit. Nenechávat to na náhodě a štěstí. Vědomé milování - vítejte v klubu ;)

Jsem Jsem Marta Foučková

Děkuji paní Foučkové za její práci. I za to že si udělala práci navíc a sepsala své zkušenosti pro naše poznání.
Děkuji za její knihy

Já jsem Já jsem Marta Foučková

Děkuji za její knihy

Co je to esoterika Co je to esoterika Hans-Dieter Leuenberger

Jedna z nejjednodušších a nejzákladnějších knih o esoterice. Vysvětlení základních témat a přívětivé uvítání do tématu ;)

Brána k opravdovému zasvěcení Brána k opravdovému zasvěcení František Bardon

Až k vám příjde tak se před ní nezavírejte. Hodně vám to dá ;)

Nová škola milostného umění Nová škola milostného umění Lenka Volmová

Jedna z mála českých (evropských) knih s tantrickým tématem. I zábavně psaná ;)

Tanec divošky Tanec divošky Magda Křepelková

Číst knihu a znát autorku (a vidět za zrcadlo) je příjemným bonusem. Kniha sama je ukázkou léčivého psaní.

21.06.2017

Život nemá zpátečku Život nemá zpátečku Wilfried Nelles

Knihu jsme dostal jako tip. Na jedné z konstelací jsem se seznámil s 9 stupni vývoje člověka i společnosti. Díky znalosti těchto stupňů lze lépe chápat rowdies nebo politické aktivisty ;)

Žena lékařkou Žena lékařkou Anna Fischerová-Dückelmannová

Jako dítěti mi bylo velmi přínosné leporelové složení ženského těla. Těhotného.
Víte co je to čmýra? Já díky této knize ano ;)

Andělská čísla pro každého Andělská čísla pro každého Doreen Virtue

Ano, jsou to jen pozitivní slova. Ano, stejně lze významy promíchat a fungovaly by stejně. Ano, pokud potřebuje svou dávku ANO, pak i tato cesta je vaše.
BTW: Viděl jsem u kamarádky stejné vydání v salátové verzi od stálého používání ;)

101 nocí tantrického sexu 101 nocí tantrického sexu Cassandra Lorius

Inspirativní. Pěkně a systematicky popsáno to, co už stejně intuitivně děláte ;)

21.06.2017 4 z 5

Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Mirzakarim Norbekov

Velmi tuto knihu doporučuji. Primárně brejlounům a sekundárně každému kdo po něčem fňuká.

Cesta srdce Cesta srdce Jack Kornfield

Upřímné a vědomé slova. Pro mne velmi přínosná meditace s názvem: "Toto také..."

Tantrické prožitky Tantrické prožitky Osho

Vhodné pro hledače cestou tantry.

21.06.2017 5 z 5

Rozvíjení mužské sexuální energie - Taoistické tajemství lásky Rozvíjení mužské sexuální energie - Taoistické tajemství lásky Mantak Chia

I kdyby vám zůstala v hlavě jediná myšlenka či cvičení z této knihy tak splnila svůj účel.