Léčivá síla sexu

Harmonický milostný život jako léčebná metoda Sex ve staré Číně neposkytoval jen potěšení, byl využíván i jako mocný léčebný prostředek. Muži a ženy prováděli dechová a posilovací cvičení, protože síla, pružnost a výdrž mohou zvyšovat smyslný požitek. Autorka knihy, čínská vyznavačka feng-šuej, nás seznamuje se starověkými postupy, které obnovují rovnováhu a harmonii organismu. Objevíte: prastaré milostné pozice pro radost, vztah mezi milováním a zdravím, příznivé okolnosti či naopak zakázané situace... Získáte nejen nový pohled na pohlavní život jako na radostný nástroj péče o zdraví, ale poznáte také např. potraviny lásky a rostliny, které vás příznivě naladí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/256843/leciva-sila-sexu-256843.jpg 51
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno · Ikar (ČR)

Sexual Healing through yin and yang/Whole way library - Sexual Healing

Kniha Léčivá síla sexu

JosefHorák
21.06.2017

To že se s námi něco děje před, při a po milování - to všichni víme. Tato kniha nás navádí jak to udělat abychom mohli cítit to co chceme cítit. Nenechávat to na náhodě a štěstí. Vědomé milování - vítejte v klubu ;)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

sex léčba, terapie

Kniha Léčivá síla sexu je v

dalších seznamech1x