Andělská čísla pro každého

Andělská čísla pro každého https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218124/mid_andelska-cisla-pro-kazdeho-218124.jpg 5 16 1

Proč stále vidím stejná čísla, kamkoliv se podívám? To je jedna z nejčastějších otázek účastníků seminářů Doreen Virtue a mnoho čtenářů opakovaně nahlíží do kapitoly v knize Léčení s anděly pojednávající o andělských číslech. V knize, již nyní držíte v rukou, autorka vysvětluje, jak nám andělé předávají svá poselství prostřednictvím různých čísel. Možná jste si všimli, že často vidíte tatáž čísla (jako například 111, 333 nebo 444) pokaždé, když se podíváte na hodiny, když zahlédnete státní poznávací značku na automobilu nebo když vytáčíte telefonní číslo. Tento praktický průvodce obsahuje výklad čísel od 0 do 999. Pomůže vám okamžitě pochopit význam numerických znamení shůry! Nové přepracované vydání knihy Andělská čísla.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

Angel numbers 101 , 2014

JosefHorák
21.06.2017 5 z 5

Ano, jsou to jen pozitivní slova. Ano, stejně lze významy promíchat a fungovaly by stejně. Ano, pokud potřebuje svou dávku ANO, pak i tato cesta je vaše.
BTW: Viděl jsem u kamarádky stejné vydání v salátové verzi od stálého používání ;)

Kniha Andělská čísla pro každého je v