Zbavte se svých kil bolesti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

S podtitulem: Pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním. Každé kilo navíc, které vaše tělo nese, se rovná citové bolesti ve vašem srdci. Kniha vám pomůže se těchto kil zbavit tím, že se s touto bolestí vypořádáte. Pokud jste už vyzkoušely mnoho diet a neustále se vždy znovu vracíte ke svým nezdravým stravovacím návykům, vaše nadváha má pravděpodobně psychickou příčinu, kterou je možné uzdravit. Autorka se setkala s tisíci ženami a muži, kteří nebyli schopni přestat s přejídáním. Spouštěčem jejich přejídání byly vždy citově bolestivé situace a traumatické zážitky. Incest a znásilnění. Smrt rodiče, prarodiče, životního partnera nebo přítele. Problémy v práci či partnerství. Finanční potíže. V této knize vás autorka naučí kroikům, které vedou k odblokování a uvolnění této bolesti. Chuť k jídlu se začne projevovat zdravým způsobem, a vaše váha se tím přirozeně upraví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/9362/zbavte-se-svych-kil-bolesti-9362.jpg 3.840
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, Synergie
Orig. název

Loosing Your Pounds of Pain, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zbavte se svých kil bolesti

Přidat komentář
terkycca
19.03.2016

Dobrá knížka celkem ;-)

REBELKAAAAAA
15.06.2015

Báječné, kniha mi pomohla víc se zajímat sama o sebe a víc pochopit sama sebe, včetně své váhy. Děkuji a doporučuji tuto knihu, především ženám :).

RenataP
03.08.2013

Kniha v současné době vyšla v novém vydání!

bytost
09.03.2013

Sama autorka Doreen Virtue trpěla nadváhou. Podle jejich slov ji manžel neustále ponižoval a podceňoval, tak aby v ní zakotvil pocit méněcennosti. To byl jeden z velmi silných důvodů pro její tělo vybudovat si ochranný štít. Po čase nasobě v této oblasti zapracovala, jak to popisuje v této knize. Změnila své stravovací návyky, popíjela zelený nápoj ( zelený ječmen, spirulinu ) a kila šla ráz naráz dolů. Kniha velmi prakticky vysvětluje emoční bloky jak a čím se nám v průběhu dospívání i dospělosti tvoří a jak s nima zatočit. Doporučuji. PS: -manžel její proměnu fyzickou i duševní neunesl a rozvedli se. Čímž netvrdím milé dámy, že se to stane i vám...Hodně štěstí.

Autor a jeho další knihy

Doreen Virtue
americká, 1958

všech 93 knih autora

Podobné knihy

Kniha Zbavte se svých kil bolesti je v

Přečtených61x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených3x
Knihotéce37x
Chystám se číst12x
Chci si koupit7x
dalších seznamech3x