Jirikk Jirikk komentáře u knih

Péra a perutě Péra a perutě Iva Pekárková

Pro mne se tahle kniha stala jednou ze zásadních s spoustou zaškrtaných poznámek.. Opravdu vyborna kniha..
A moc pěkný komentář Luci Lux

24.08.2017 4 z 5

Čas beatniků Čas beatniků Diane Di Prima

KOupeno v Levnych knihách za 19 kacek - https://www.levneknihy.cz/diane-di-prima/cas-beatniku/152712

19.08.2017

Péra a perutě Péra a perutě Iva Pekárková

Pro mne je tahle kniha zasadní, moc se mi libila a zaskrtaval jsem si některy pasáže...

18.08.2017 4 z 5

Případ zatoulanýho rybáře Případ zatoulanýho rybáře Jan Frána

Pokud jezdíte na čundry, bude to něco pro vás

27.07.2017 5 z 5

Péra a perutě Péra a perutě Iva Pekárková

Právě tuhle knihu mam rozečtenou, v 90 letech mne minula, fakt paradní.....

10.05.2017 4 z 5

Kulatý svět Kulatý svět Iva Pekárková

Zajimava kniha, zajimavě napsana.. Někdy to chctělo víc soustředění na obsah.. Ale dobry.. Ale není to asi kniha, ke který bych se vracel..

28.04.2017

Venuše Samešová Venuše Samešová Venuše Samešová

Kniha se četla překvapivě dobře a yla dobře napsaná i fotky jsou fajn.. Za plnou cenu bych ji nekoupil ale za těch 49 kaček fakt dobry

23.04.2017 4 z 5

Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Zajimavy je, že holky nesnášejí Emmi, zatímco klukum je víc sympaticka než Leo.. Nebo to tak není???

22.02.2017 5 z 5

Tady si můžete prohlidnout video z fotek z divadelni hry Dobrý proti Severáku, která se hraje v žižkovském divadle v Praze od prosince 2016 - https://www.youtube.com/watch?v=iNqBncE5mJw

22.02.2017 5 z 5

Cesta pro vraha Cesta pro vraha Jaroslav Velinský

Paradní kniha,, Ota Fink s usarnou na zádech, kdo jezdí na vandry ten si to uzivá... PARADA

Dívka s copem Dívka s copem Jaroslav Velinský

Finkovky jsou paradní...

11.02.2017 5 z 5

Parádní kniha i když jsem ji objevil jako rozhlasovou hru a nahral jsem si ji a rad to posloucham. Kniha parádní - Dobrý proti severáku parádní. V sedmý vlně je vidět že autor musel víc fabulovat.. Od prosince je nastudovana divadelní hra na kterou se chystam do žižkovského divadla - http://www.3dcompany.cz/
Jinak tahle kniha je dost zasadní pro mne a v mluveným slově je opravdu víc emotivní..