Kulatý svět

Kulatý svět https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12497/kulaty-svet.png 4 33 5

Jirikk
28.04.2017 3 z 5

Zajimava kniha, zajimavě napsana.. Někdy to chctělo víc soustředění na obsah.. Ale dobry.. Ale není to asi kniha, ke který bych se vracel..

alexpo
23.09.2013 4 z 5

No, tedy! Některé pasáže byly dost drsné. A ona se s nimi vypořádala lépe než já. Užitečná kniha, ale asi se k ní už nikdy nevrátím.

Eremites
30.12.2012 3 z 5

Ivu Pekárkovou mám velmi ráda jako člověka i jako spisovatelku. Tato kniha pro mne byla tak trochu překvapením. Kladla jsem si otázku, do jaké míry jsou prožitky v knize popsané autobiografické....jelikož jsou poněkud drsné...více, než jsem asi čekala i na tak bezútěšné místo, jakým je uprchlický tábor. Nečetla se mi úplně lehce. Hlubší sonda do (ne)jedné lidské duše...

Morgainne
17.10.2012 4 z 5

Amerika.
Kanada.
Austrálie.
Vyber si, člověče, kam se chceš přihlásit. Jinde prý neberou. Vyber si, vyber si honem. Taky bys mohla zůstat v Evropě, ale to už se dneska nevyplácí. Že potřebuješ informace? Že potřebuješ čas? Tak na to zapomeň, kupuješ zajíce v pytli. Ostatně, jak to žes nevěděl předem, dříve než jsi uprchl, kam vlastně chceš? Myslíš, že všichni tu na tebe čekají? Myslíš, že každý tě tady má rád?
Copak jste nevěděl, že svět by tu byl i bez vás?

marcipa
18.06.2012 4 z 5

trochu moc sexu na málo stran...

Kniha Kulatý svět je v