jindrunia jindrunia komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem četla před nějakou dobou a nadšená jsem z ní nebyla. Až teď, s odstupem času, kdy jsem jí přečetla podruhé, jsem si jí opravdu vychutnala. Těžká, ale úžasná kniha, která se čte sama.

26.07.2021 5 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Daisy Bell

Hezká, milá kniha, která zahřeje u srdce. Četla jsem synovi před spaním a moc se nám oběma líbila. Bylo nám líto, že už je konec a přáli bysme si pokračování :)

15.02.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem si vybrala na základně bezpočtu pozitivních recenzí, se kterými se po přečtení ztotožnit nemůžu..Příběh jako takový budiž, v životě se můžou přihodit přerůzné věci...Ale..co se týče zpracování, tak toto opravdu ne. Místy jsem si připadala, že čtu slohovou práci školáka. Krátké, jednoduché věty, neustále se opakující výrazy, dialogy - to radši nechám bez komentáře. Má to být asi silný příběh, který v čtenáři vyvolá emoce, ale já se nemohla dočkat až knihu dočtu, abych mohla sáhnou po něčem, co mi spraví chuť...Asi jsem zhýčkaná autory jako Bulgakov, Mornštajnová, Aciman, ale z kvality slevovat nehodlám.

30.09.2021 2 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Je mi zahadou, jak podle teto absolutne prumerne knihy o par stranach mohl nekdo natocit tak uzasny film.

09.09.2015 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Ze začátku jsem se do čtení celkem nutila, nemohla jsem se "do toho" nějak dostat, až jsem si říkala, co to proboha čtu, příběh Sage a neustálé vyprávění o pečení chleba mě nebavilo...Kniha pro mě začala až vyprávěním Josefa a Minky a pak už jsem se od ní nemohla odtrhnout. Závěr pro mě překvapivý. Rozhodně doporučuji, kniha stojí za přečtení.

02.03.2017 5 z 5

Mafie po česku aneb Jeden den Bohuslava Panenky Mafie po česku aneb Jeden den Bohuslava Panenky Zdena Frýbová

Skvěle napsáno, výborné čtení.

01.09.2015 5 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Jedna z mojich top knih!

04.11.2015 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Moc pěkné čtení, krásně napsaná kniha, doporučuji.

27.10.2015 5 z 5