ji7967 ji7967 komentáře u knih

BioAbecedář Hanky Zemanové BioAbecedář Hanky Zemanové Hana Zemanová

Z této knihy jsem nadšená. Samozřejmě..člověk nemusí se vším na 100% souhlasit, ale jako zdroj zajímavých informací, tipy na vynikající recepty a nádherně udělaná kniha oku lahodící rozhodně skvělá! Kdo se zajímá o to, co do sebe dostává, pak určitě nahlédněte a zamilujete se :)

06.10.2016 5 z 5

Pět Tibeťanů Pět Tibeťanů Peter Kelder

Skvělá kniha a naprosto úžasné cvičení!

05.10.2016 5 z 5

Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Dívka, která nepřestala věřit pohádkám Marcia Grad

Ano, na začátku bolestivé čtení... a pak super, motivační knížka, která může otevřít oči a navést.. Doporučuji.

07.08.2016 4 z 5

Meditace kundalini Meditace kundalini Kathryn McCusker

Skvěle se čte, chytře rozdělená do kapitol, které postupně vedou k celku. Inspirativní. Za mě super.

27.06.2016 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Výborná kniha.

20.03.2016 5 z 5

Prodávat je lidské Prodávat je lidské Daniel H. Pink

Za mě super.

12.03.2016 5 z 5

Království Království Tom Martin

Knihu jsem taky našla náhodou, zaujalo téma i prostředí. A docela se povedla. Je napínavá, dobře napsaná, člověk se chvílemi bojí (hororové prvky určitě jsou - a hlavně je to vždy o pohledu jednotlivce, hranici hororu může mít každý uplně jinde)..takže dobré, doporučuji jako napínavé čtení. A myslím, že se k ní jednou zase vrátím.

27.01.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hartl mě obecně moc nenadchl, i když v porovnání s Erotikonem se tato kniha četla lépe. Některé vulgarity jsou - na můj vkus - někdy až zbytečné. Ale občas se člověk zasmál a knihy autora se čtou naprosto samy, plynou a občas i celkem baví. Hartl mistrně dokáže popsat situace ze života, skvěle je "vypíchnout" a nenásilně vklínit do děje. Přemýšlela jsem čím to, že zaujme tolik čtenářů..mám pocit, že velkou měrou je mu k dobru, že píše o věcech, se kterými se český čtenář denně setkává a proto je mu blíž. Nebojí se uvést značky, známé osobnosti, pořady v televizi atd...Takže pokud chcete oddychovku a nevadí vám trocha vulgarity, doporučuji. Dala bych 3,5 hvězdičky ;)

04.01.2016 3 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Čtivá knížka na fajn odpoledne a podvečer. Čte se opravdu rychle a lehce, občas docela strašidelná :-) a zábavná...někdy předvídatelná, ale pokud si chcete odpočinout a chytře si počíst, tak rozhodně doporučuji. Určitě zkusím i další knížky od autora.

20.12.2015 4 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Knížka mne nadchla.. Před lety jsem viděla film a vůbec se mi nechtělo porovnávat s knihou, i když mi byla několikrát doporučena. A pak se mi objevila v ruce.. Byla zábavná, fajn, poučná a odpočinková. Velmi mile napsaná. V podstatě se po přečtení knihy už na film nedá dívat :)

24.09.2015 4 z 5

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

Krásná kniha, vtipná, smutná, poučná, zajímavý příběh, občas mrazivý humor ze života, který mi naprosto sedl. Ráda se k ní vrátím. + krásný přebal knihy.

20.09.2015 5 z 5