Jaromi870 Jaromi870 komentáře u knih

Probuď sebe, nadchni druhé, změň svět! Probuď sebe, nadchni druhé, změň svět! Lance Secretan

Hezky a čtivě psaná knížka.
Ale asi jako každá seberozvojová knížka, hodnotu v textu najde jen ten, kdo ji tam opravdu hledá.

12.03.2021 5 z 5

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Kniha je velmi čtivá. Hlavní myšlenka Mít se zdá tak jednoduchá a jasná, ale přitom věřím, že pro řadu lidí nedosažitelná. I tak kniha stojí za přečtení a následné zamyšlení.

12.01.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Neuvěřitelné..jako první jsem četla od autorky Vrány, které jsem vůbec nemohla odložit.
U této knížky to bylo naprosto stejné. Hlavní postavě jsem držela pěsti a proto četla dál a dál..

09.10.2020 5 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Skvělá kniha! Velmi se mi líbí myšlenky pana Vojáčka, určitě se v budoucnu ke knížce ještě vrátím.

08.08.2020 5 z 5

Rozbouřené vody Rozbouřené vody Danielle Steel

Kniha se mi četla výborně. I když byl děj předvídatelný, tak spojení s hurikánem a jeho následky se mi velmi líbilo.
Je to zatím má první kniha od D. Steel, jelikož jsem to dlouho odkládala, ale určitě ne poslední.

08.08.2020 5 z 5

Zlá krev Zlá krev John Carreyrou

Kniha se mi ze začátku četla poměrně těžce, vzhledem k tomu, kolik osob se v ní vyskytuje. Po určité části jsem ale "hltala" každou stránku a nejvíce pak tu část, kdy do knihy vstupuje právě postava Johna.
Celé mi to přišlo jako příběh, který se snad ani nemohl stát, což ale bohužel tak není.. Jsem ráda, že jsem knihu přečetla a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

17.07.2020 5 z 5

Osobní finance Osobní finance Petr Syrový

Téma osobních financí, investování je mi velmi blízké. A toto je skvělá kniha do začátku, kterou dále doporučuji. Líbí se mi především velké množství příkladu.

28.04.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Skvělý! Člověk tak nějak ví, co od knížek Chrise Cartera čekat, ale i přesto přečtu každý další díl téměř na jeden nádech. Neuvěřitelně mi vyhovuje jeho styl psaní a postava Roberta Huntera - to je legenda :)

06.03.2020 5 z 5

..myslím, že v té knize je přesně to, co člověk chce, aby tam našel.. :)
Někdo si z té knihy neodnese vůbec nic nebo spíše jen pocit, že autor je zloděj apod. Někdo najde zajímavé myšlenky do života.
Myslím, že ty komentáře ke knížce zároveň přesně odráží různé vrstvy lidí, o kterých se v knížce píše - proto to někoho tolik baví a někoho tolik rozhořčuje.
Ať tak či tak, knížka se mi četla velmi dobře a jsem ráda, že jsem se k jejímu přečtení konečně dostala.

02.12.2019 5 z 5