jarki jarki komentáře u knih

Pohádkový dědeček Pohádkový dědeček Eduard Petiška

Nádherné ilustrace a čtení pro malá ouska jak stvořená. Těším se až si jí naše malá sama přečte a budeme si o ni povídat. Cesty vlakem už asi nejsou tak dobrodružné.

10.02.2019 3 z 5

Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

Výborné, jsem z těch pohádek nadšená.

25.01.2019 3 z 5

Gigantosaurus Gigantosaurus Jonny Duddle

Ilustrace jsou báječné, ale děj nic moc.

25.01.2019 1 z 5

Alenka v říši divů Alenka v říši divů Lewis Carroll (p)

Představovala jsem si trochu rozsáhlejší děj, je hodně pro děti. Příběh je pěkně ilustrovaný.

25.01.2019 1 z 5

Čertík Mičula Čertík Mičula Bohumila Sílová

Jednoduchý příběh pro děti..

06.01.2019 1 z 5

Za pohádkou Za pohádkou Karel Weinfurter

Vau, krásné pohádky.... opravdu překvapí. Nejhezčí byla ta poslední o zakletém princi.

15.12.2018 3 z 5

Zákeřné keře: Pohádka Zákeřné keře: Pohádka Daniela Krolupperová

Moc hezky zpracovaná pohádka pro děti, poučná a chytrá. Vřele doporučuji...

15.12.2018 3 z 5

Šest pohádek o přátelství Šest pohádek o přátelství Walt Disney

Krásné ilustrace, ale krátké příběhy.

16.11.2018 2 z 5

Medvídek Míša a cesta kolem světa Medvídek Míša a cesta kolem světa Katja Reider

Nádherná knížka, překrásné ilustrace a čte se sama.

11.11.2018 5 z 5

Pohádky severoamerických indiánů Pohádky severoamerických indiánů Jaroslav Štembera

Stojí za to si jí přečíst, obzvlášť pohádku o Nachkekosnadúvalovi, která je psaná v jazyce indiánských kmenů. Jsou netypické a dobře čtivé.

10.11.2018 4 z 5

Šňupec Šňupec Terry Pratchett

Lehká fantasy, dobře čtivá, jako bych tam byla....

02.11.2018 2 z 5

Pohádkopsaní pro klidné spaní Pohádkopsaní pro klidné spaní Lenka Medvecová Tinková

Krátké a rychlé pohádky.

02.11.2018 2 z 5

Ježourek a jeho příhody Ježourek a jeho příhody Jarmila Minaříková

Jelikož teď hodně čtu malinké, byla to výborná volba. Sama se čte, patří mezi mé oblíbené.

10.10.2018 5 z 5

Krysáci jsou zase spolu Krysáci jsou zase spolu Jiří Žáček

Vau, žůžo čtení pro malé a vtipné i pro dospělé. Doporučuji

16.09.2018 5 z 5

Zlouni Zlouni Aaron Blabey

Přečetla jsem vtipný komiks, jedním dechem a s úsměvem na tváři.

31.08.2018 3 z 5

Tatínek píše paměti Tatínek píše paměti Tove Jansson

Mumínci jsou báječní, miluji je už od malička. Až teď jsem se k této knížce dostala, začátek muminků jsem neznala a dokonale mě naladila zpět do dětství. Vřele všem doporučuji...

31.08.2018 5 z 5

Brouk Pytlík Brouk Pytlík Ondřej Sekora

Stručné a vtipné příhody brouka Pytlíka, ...všechno vím, všechno znám... nezklame. Občas jsme každý trochu brouk Pytlík.

27.07.2018 3 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Výborný! Fantasy skvěle a vtipně napsaný. Příběh vás úplně vtáhne do děje. Mrakoplaš a Dvoukvítek jsou skvělá dvojka.

18.07.2018 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Bajky jsou moc povedené. Samozřejmě se mi nejvíc líbila Příběh tří bratří.... z Harryho Pottera. O chlupatém srdci byla velmi drsná, pro děti ne příliš vhodná. Avšak inspirující byla o Fontáně příznivé sudby. Komentáře od Brumbála mi moc neseděli. Knihu i přes to doporučuji.

16.07.2018 4 z 5

Čarodějův klobouk Čarodějův klobouk Tove Jansson

Mooooooc krásná knížka, četla jsem jí dcerce a vrátila jsem se do dětství. Mám moc ráda mumínky.

08.07.2018 4 z 5