Pohádkopsaní pro klidné spaní

Pohádkopsaní pro klidné spaní https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373857/bmid_pohadkopsani-pro-klidne-spani-gwz-373857.jpg 4 27 9

Není to obyčejná kniha pohádek pro děti. Je to kniha pro rodiče a pro děti. Odkrývá taje dětské duše a toho, co vše může vstupovat do spánku dětí od 18 měsíců do 5 let. Motivuje rodiče k vytváření vlastních příběhů podle situace, kterou s dítětem řeší, podle věku dítěte a jeho schopností. Najdete v ní i zajímavé povídání o spánku. Prozradím vám vše, s čím jsem se setkala, že může do spánku vstoupit, a co se nám nakonec díky pohádce podařilo pozitivně ovlivnit. Kniha Pohádkopsaní pro klidné spaní obsahuje: Více než 20 pohádek. Pohádky podle věku – jednodušší, složitější, kratší, delší, říkanky i příběhy. Příběhy maminek, jak s pohádkami pracovaly. Tipy z praxe na různé spánkové problémy dětí od 18 měsíců do 5 let. Návod, jak vymýšlet vlastní pohádky šité na míru. Dotisk v r. 2018... celý text

Romanka89
27.04.2022 4 z 5

Do vymýšlení pohádek se asi nepustím, každopádně knihu jsem si nejdřív celou přečetla sama, abych věděla co obsahuje a některé pohádky pak zkusím "aplikovat" na dceru, třeba o česání vlásků, čištění zubů a tak. Tak uvidíme, jestli jí zaujmou. Mě ten koncept pohádek na míru aktuálním problémům docela zaujal.

verden
13.03.2022 1 z 5

Lenku si vážim ako odborníčku na detský spánok, je to jediná spánková poradkyňa široko-ďaleko, ktorá naozaj rozumie deťom, aj ich rodičom. Obe jej odborné knihy sú toho úžasným a láskavým dôkazom.

Bohužiaľ, z kníh určených pre deti som ostala sklamaná. Rozprávky sa mi nepáčili ani obsahovo, ani štylisticky- prekáža mi najmä obrovské množstvo zdrobnených slov, keďže sa s deťmi takto nerozprávame. Samozrejme, že pri čítaní nie je problém slová pozmeniť, ale popravde, Rozprávkovanie absolútne nezaujalo ani môjho knihožrúta.

Za nás teda neodporúčam.

eliska2106
13.12.2021 4 z 5

Mrzí mě, že některé rýmy trochu váznou, nicméně knížka je super nápadem i zpracováním. Skvělou přidanou hodnotou jsou poznámky a tipy pro rodiče :)

Amy27
23.09.2021 5 z 5

Úžasný "návod" na tvoření pohádek na míru pro děti. V knize jsou opět i již vymyšlené pohádky (opravdu spousta), a to na nejrůznější situace. MiniPohádkopsaní jsou jen pohádky s obrázky. Naprosto nádherné a syn je miluje! Doporučuji!

ditul
21.07.2019 5 z 5

Krásná knížka s radami, jak na dětské pohádky. Podobné jsem dětem vyprávěla když byly malé před několika léty a těším se, až je budu tvořit i těm menším, až povyrostou :) Moc se mi líbila pohádka o mašince s vagónky plných zážitků, o dvou dušičkách, co se opět potkaly a básnička Uspáváček a také nápad s kouzelným pavoučkem, který pojídá zlé sny. :)

Karcoolka2210
20.02.2019 4 z 5

Praktická kniha nie len pre rodičov.

Eva88
26.12.2018 5 z 5

Krátké a rychlé pohádky s velkým srdcem a hloubkou. Krásné příběhy doplňují nádherné ilustrace. Můžeme zde najít pohádky a říkanky nejen na zklidnění, ale také příběhy, které pomohou s čištěním zoubků, česáním i s pochopením nově příchozího miminka. Moc se mi líbí návod, jak si pomoci sestavit vlastní příběh. :-)

jarki
02.11.2018 2 z 5

Krátké a rychlé pohádky.

Mikejla1308
23.04.2018

Z této knížky jsem strašně moc nadšená. Měla jsem na ní očekávání, dle kladných recenzí, ale i tak je předčila. Kniha je velmi hezky zpracovaná s hezkými ilustracemi a celý koncept je velmi dobře propracován. Účinek lepšího/klidnějšího spaní ještě moc vyzkoušený nemám, protože je na to mé dítko ještě malé (7 měsíců), ale i tak pohádky čteme a už se moc těším, až bude chápat jejich význam a budeme s knížkou ještě více pracovat. Doporučila bych každému rodiči. Opravdu nejkrásnější knížka, kterou doma máme. :)

pro děti od 2 let

2018  92%S láskou o dětském spánku
2020  90%Batole
2017  84%Pohádkopsaní pro klidné spaní
2020  60%MiniPohádkopsaní
2021  90%Pohádkosnění

Kniha Pohádkopsaní pro klidné spaní je v