jarka7698 jarka7698 komentáře u knih

Tři jablka spadlá z nebe Tři jablka spadlá z nebe Narine Abgarjan

Tak dobrou knížku najdete tak jednou za deset let. Vynikající!

27.03.2024 5 z 5

Kronika volného pádu Kronika volného pádu Martin Goffa

(SPOILER) Moje první kniha od pana Goffa a hluboce mě zasáhla. Bylo to těžké období a toužila jsem na všechno zapomenout, přesto jsem po knize sáhla a nelituji. Spoiler: já jsem tak ráda, že debilní výrok odboráře Dufka v této knize zůstane a nebude zapomenut. Knihu určitě doporučuji.

22.11.2022 5 z 5

V Osečanech jsem byla a tak se mi v všechno krásně propojilo. Nás provázel pan Matěj a bylo to super budeme, ale muset přijet ještě na prohlídku s Danem. Vážený pane Krejčíku u vaše knihy jsem chvíli brečela a chvili jsem se smála nahlas. Tolik emocí a tak silný příběh. Dokud jsem knihu nepřečetla nemohla jsem jí odložit. Prosím pište dál. Čtu celý život a troufám si říct, že máte obrovský talent.

19.11.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Tak to se moc povedlo. Nechápu jak to, že jsem nevěděla o pani Votyouvé je sakra dobrá :)

13.08.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

(SPOILER) Thriller který kvalitou nevybočuje z řady podobných knih. Za dva dny ani nevíte co jste četli stejně jako sledování bečkových filmů.
(+ Spoiler) zavražděná žena, dívka v ohrožení, hodně podezdřelých, jedna falešná stopa, rvačka o život a překombinovaný konec.

22.06.2022 1 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

V knihách od Fredrika Backmana je všechno beznaděj, láska, naděje, dobro i zlo. Každá kniha je jina a každá kniha je vyjímečná. Za mě nádherná kniha.

05.06.2022 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

To bylo velmi slabé.

08.04.2021 1 z 5

Úžasně jsme se bavila. Lucie děkuji.

29.03.2021 5 z 5

Norma Norma Sofi Oksanen

Sofi Oksanen pro mě byla jak zjevení, kniha "Očista" úžasný zážitek. Na román "Norma" jsem opravdu těšila. Po přečtení musím říct, že tak neuvěřitelnou slátaninu jsem dlouho nečetla. Nebyla jsem schopná pochopit děj. Škoda každé minuty čtení a koruny za tuhle knihu. Měla bych poprvé chuť vyhodit knihu z okna ven z rozjetého vlaku.

11.12.2016

Ruku na srdce, náhody neexistují Ruku na srdce, náhody neexistují Petr Rajchert

Naivní a neuvěřitelný děj spíš taková pohádka, ale když to přešlo do klišé politiky, to bylo vážně špatný.
Vadilo mi jak dospělé ženy oslovují hlavního hrdinu "Tomášku".
Vím, že napsat knihu dá práci, proto nechci být příliš kritická, ale mě se kniha nelíbila.

23.07.2016