janna001 janna001 komentáře u knih

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Neskutečně jsem se těšila na další pokračování Bratrstva . Další díl mě jen utvrdil v tom , že autorka je neskutečně dobrá v napsání úžasného příběhu , propracovaného do nejmenšího detailu. Tento díl byl asi ze všech nejvíc vypjatý emociálními city.
Už na začáku knihy jsem si musela opatřit krabici papírových kapesníčků , a na konci jsem myslela , že ani knihu nedočtu . Takový
konec jsem ale nečekala ,už jsem si myslela , že je všechno ztraceno . Mohu všem vřele doporučit k přečtení.

04.09.2012 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Bezvadná kniha , už dlouho jsem se tak nenasmála.Můžu všem jen doporučit.

03.05.2015 5 z 5

Dokonalý hřích Dokonalý hřích Kat Martin

Velice hezké, napínavé od začátku až do konce, hodně jsem u toho plakala. Velice emociální.

13.02.2012 5 z 5

K zbláznění K zbláznění Stephanie Laurens (p)

Přečetla jsem to jedním dechem,moc hezky napsané.

04.06.2012 4 z 5

Hrdá a krásná Hrdá a krásná Dorothy Garlock

Příběh mě moc bavil,připadala jsem si jako bych byla přímo v ději.Mohu jen doporučit k přečtení.

11.05.2014 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Musím přiznat ,že jsem měla strach začít číst tento díl, jelikož jsem byla hodně zklamaná z druhého dílu, ale mile mě překvapilo jak se autorka dokázala vrátit a navázat na díl číslo jedna.Hodně mě to bavilo, dobrý příběh i dost erotických scén.Můžu jen doporučit ke čtení

03.11.2013 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Úplně úžasná , přečetla jsem ji jedním dechem. Moc se mi líbila ,už se těším na pokračování. Doufám,že to nebude dlouho trvat.

07.07.2012 5 z 5

Podlehnutí Podlehnutí Heather Graham (p)

Nemám ráda válku,podle mě je to plýtvání lidským životem.Pro lásku a manželství je válka tím nejhorším obdobím .Válku jsem nezažila,díky bohu... ani po tom netoužím, spisovatelka to napsala dost dobře. Popis vztahu a války byl dost živý jako bych tam byla i já.

22.04.2012 4 z 5

Tajemství dámy Tajemství dámy Jo Beverley

Tento dílek byl o hodně lepší ,bavil mě od začátku až do konce. Velice napínavé.

05.03.2012 5 z 5

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Bylo to velmi hezké, hodně jsem se nasmála.Už se těším na další díl.

12.02.2012 4 z 5

Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Hra pro lvy / Jestřábí zátoka / Dvanáctý stupeň / Jezero duchů Nelson DeMille

Dávám čryři hvězdičky pouze poslední povidce. Jinak jsem to nečetla, jelikož mě to po přečtení pěti stran přestalo bavit, ale musím říct , že ta poslední povídka stála zato, byla propracovaná od začátku až do konce, můžu jen doporučit, už se těším na další knihy této autorky.

16.12.2013 4 z 5

Zamilovaný duch Zamilovaný duch Donna Sterling

Nádherný příběh , přečetla jsem ho jedním dechem. Připomínalo mě to film ,, Na křidkech vážky ", jen v obrácených osobách. Mohu jen doporučít ke čtení. P:S: Co se najde na staré půdě při úklidu.

12.12.2013 5 z 5

Zlověstné proroctví Zlověstné proroctví Kimberly Cates

Knihu jsem nedočetla, děsně mě nebavila..Četla jsem už lepší, pravděpodobně už od této autorky nic číst nebudu.

15.06.2013 1 z 5

Divoký baron Divoký baron Catherine Coulter

Velice působivé, bavilo mě to od začátku až do konce. Miluji příběhy o grálu atd.. , velice mě to zajímá, autorka to dost dobře napsala.

30.04.2012 4 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

Toto je román pro ženy , takže je to romantika a děj je zasazený do počátku 19.století.Nebylo to špatné , ale už jsem četla od této spisovatelky lepší knihu..tak doufám ,že to bude příště.

16.03.2012 4 z 5

Černý markýz Černý markýz Jo Beverley

Tento dílek byl poněkud slabší, jak dějově tak akcí i erotika zde nebyla nic moc.

03.03.2012 3 z 5