Janin Janin komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Na knihu, Dívka ve vlaku,označenou jako bestseller,jsem byla zvědavá.Četla jsem ji na doporučení a musím říct,že nezklamala.Napínavé až do konce,střídající se dějové linky.Jediné,s čím jsem se musela vypořádat,bylo čtení o všech osobách v 1.osobě jednotného čísla tzv.ich formě.Určitě doporučuji.

15.05.2016 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Myslím si,že se autorovi podařilo navázat na předchodzí trilogii.Čtivá,napínavá,adrenalinem a zápletkami nabitá kniha.Dočetla jsem s napětím do poslední stránky.Snad jen začátek byl na můj vkus velmi zdlouhavý a těžkopádnější.Určitě doporučuji těm,které zajímá další osud Mikaela Blomkvista a Lisbeth Salanderové.

28.02.2016 5 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Zajímavá kniha,která mě trošku na začátku zaskočila.Protože je to příběh asi 10letého děvčátka,jejího života a trápení.Kde vše vyústí ve zvláštní setkání s ptákem.Víc nepovím,je lépe nechat se překvapit a táhnout poutavým příběhem a náhledem na svět a život každého z nás.Velmi dobře se čte,je v ní spousta krásných myšlenek,mouder a pohled na svět, na život a přístup k němu.Určitě doporučuji.

08.02.2016 4 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Krásně citlivá ,čtivá knížka.S hrdinkou jsem prožívala všechny,jak krásné,tak i smutné chvíle jejího života,plného zvratů.Snad nikdy jsem toho u knihy tolik nenabrečela.

08.02.2016 5 z 5

Dnes jsem ji dočetla.Nádherná kniha,hluboká svým obsahem,ještě ve mně doznívá,rezonuje,volá k návratu.Jsem ji ráda,že mi ji doporučil můj přítel a že jsem se konečně dostala k jejímu působivému a hlubokému obsahu.Janin

31.12.2015 5 z 5

Prodavač snů Prodavač snů Augusto Cury

Moc krásná kniha,měla jsem pocit,že autor mi v mnoha případech hovoří z duše a ze srdce.Doporučuji.

16.11.2015 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vtipná,čtivá,dokázala vyvolat napětí i úsměv s lehce erotickým nábojem.

12.10.2015

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Podle recenzí údajně nejslabší knížka tohoto spisovatele.jelikož jsem nic jiného nečetla,nemohu soudit.Mě se kniha líbila,pěkné,čtivé,k zamyšlení nad naší uspěchanou dobou.Určitě ráda doporučím dál.

24.09.2015

Mudrc, surfař a byznysmenka Mudrc, surfař a byznysmenka Robin S. Sharma

Nádherná kniha.Hodně mi dala,spousta hlubokých myšlenek.Moc pěkně napsané,čtivé.Chtěla bych si ji koupit a mít v knihovničce.ráda se k ní budu vracet

24.09.2015