Janík511 Janík511 komentáře u knih

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Opravdu velmi milá kniha, která stojí za přečtení a vzpruží člověka, když je nemocný. Ráda si přečtu další.

30.04.2019 4 z 5

Smrt včel Smrt včel Lisa O'Donnell

Velmi silný příběh sester, které spolu skrývají hrůzné tajemství. Není to kniha pro "slabé" povahy. Nelituji, že jsem ji četla.

27.04.2019 2 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Kniha nebyla tak špatná, jak uvádí komentáře. Nečekala jsem nic závratného, ale jako lehká oddechovka byla příjemná. První polovina mě bavila, druhá už byla jako z červené knihovny. Rozhodně neurazí.

21.04.2019 4 z 5

Ohrožení Ohrožení Felix Francis

Kniha do půlky vůbec nebyla špatná. Konec už takový přesvědčivý nebyl, zdál se mi nedotažený, jako by autor nevěděl jak rychle knihu ukončit. Za mě tři hvězdičky.

14.04.2019

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Další knížka od Sandry. Nebyla špatná, ale pořád mám pocit, že první čtené Pomstě se opět nevyrovná. Celou dobu jsem čekala na nějaké náznaky, kdo Susan zavraždil, což se dozvídám na posledních stránkách. Se závěrem jsem nějak spokojená nebyla. Ještě přečtu Reportéra, jestli bude lepší.

08.04.2019

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Právě dočítám tuto knížku. Co napsat? Do půlky se nic moc neděje, až ke konci se dozvídáme, jaká tragédie se v rodině stala. Úplně špatná není, celkem zvláštní kniha, která zapadne a po roce už nebudu vědět, o čem vlastně byla. Mrazivý rodinný psychothriller to určitě není.

02.04.2019 2 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Po prvním dílu, který nebyl špatný jsem si hned přečetla druhý. Po přečtení musím říci, že nedosahoval úrovně prvního dílu. Konec zápletky byl celkem nečekaný, ani náznak téměř do konce, kdo by to mohl být. Jako odpočinková četba nenáročné a pohodové.

30.03.2019

Případ Ludvík Případ Ludvík Oliver Pötzsch

Kniha se mi líbila, koupila jsem ji za pár korun z výprodeje a mile mě překvapila. Nemusí mít nálepku SVĚTOVÝ BESTSELLER, aby byla čtivá a tato rozhodně byla.

Invisible Invisible Zuzana Koubková

Četla jsem před časem pár stránek, nemohla jsem se začíst a nějak mě nebavila.

28.03.2019

Údolí lagun Údolí lagun Patricia Shaw

Kniha mě bohužel moc nebavila, v půlce jsem ji odložila a nedočetla. Možná nejsem zrovna cílová skupina....

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Tahle kniha byl omyl, nedočetla jsem ani do půlky. Hrdinové mi nebyli sympatičtí, děj nezáživný. Nemám chuť v ní dál pokračovat a definitivně odkládám. Přečtu si raději něco zajímavějšího.

28.03.2019 1 z 5

Sherlock Sherlock Graham Moore

Přečetla jsem už před časem, nebyla špatná.

Poutník Poutník John Twelve Hawks

Četla jsem již před časem a dodnes mě z ní mrazí. Na další díly už si netroufám. Tahle série není nic pro mě.

Do vody Do vody Paula Hawkins

Odložena po 30 stránkách, naprostá ztráta času. Dívka ve vlaku byla slabá, ale tohle už fakt nešlo. Po delší době kniha, kterou jsem musela odložit na začátku.

28.03.2019 1 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Na knihu jsem narazila ve výprodeji. Po delší době kniha, která mě zcela pohltila a musela jsem dočíst do konce. Perfektní, nemám co dodat.

25.03.2019 5 z 5

Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Susannah Appelbaum

Nejsem sice cílová skupina, ale přečetla jsem. Kniha mě zaujala svou obálkou a mohu říci, že nejen lahodí oku, ale má hlavu i patu. Já se u čtení bavila a byla jsem napnutá do konce, jak to celé dopadne. Určitě stojí za pozornost.

25.03.2019

Past Past Marko Leino

Přečetla jsem jsem prvních pár stránek a odložila jsem. Zakoupila jsem za zlomek původní ceny ze zvědavosti. Bohužel tohle se mi vůbec nelíbilo, po delší době kniha, kterou nešlo dočíst do konce.

25.03.2019

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Po delší době návrat zpět k této sérii a opět jsem okouzlena stylem autora. Jeho knihy mě prostě baví!!

24.03.2019

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

První kniha od této autorky a zajímavá odpočinková četba, když si potřebujete vyčistit hlavu a přečíst si něho opravdu příjemného.

18.03.2019

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Kniha se mi líbila a měla spád. Nechápu tak nízké hodnocení, napětí měla, bavila mě.

14.03.2019