Janča1532 Janča1532 komentáře u knih

Cesta bratrů Dolanových Cesta bratrů Dolanových Gert Fritz Unger

Pěkný western.O čtyřech bratřích.Nakonec zbydou na živu jen dva.

10.11.2022 4 z 5

Přiznání Alana Turinga Přiznání Alana Turinga David Lagercrantz

Knihu sem sice přečetla,ale nebavila mě.

29.10.2022 2 z 5

Zámek Zámek Franz Kafka

Knihu sem četla poprvé,ale budu si ji muset přečíst znova abych pochopila celý děj.

17.10.2022 2 z 5

Beze jména Beze jména Debra Webb

Kniha mě bavila.CHvilku usměvná,pak zase napětí.Dobře se četla a konec hepyend.

22.06.2022 5 z 5

Kaňon Zlatého potoka Kaňon Zlatého potoka Gert Fritz Unger

Krásný western.Nakonec dobro zase zvítězilo nad zlem.

07.06.2022 4 z 5

Krvavé právo Krvavé právo Phillip Margolin

Mě osobně kniha až tak nezaujala.Přečetla sem ji,znovu bych se k ní nevrátila.

25.05.2022 2 z 5

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

(SPOILER) Velmi zajímavá a napínavá kniha.Kdo byl za únosem dětí,sem byla dost překvapená.Spolupráce s únoscema její sestry,to bylo docela nečekané.Nakonec s dětmi vše dopadlo jak nejlíp mohlo.Na konci mě dostalo,když na pohřbu svý maminky,jí děti dávaly do rakve jejich plyšáky.To mě tekly slzy.

30.04.2022 4 z 5

Jak ztloustnout do plavek Jak ztloustnout do plavek Eva Nedvědová

Kniha se dobře a rychle četla.

17.04.2022 3 z 5

Běsnící spravedlnost Běsnící spravedlnost Wilbur Smith

Do knihy sem se pořádně začetla až od poloviny,pak mě začala bavit,konec byl překvapivý.

26.03.2022 3 z 5

Dvojčata paní Karoliny Dvojčata paní Karoliny Ronald H. Balson

Další z mnoha knih o válce kterou sem přečetla.A opět mě vzala za srdce.S každou knihou s timto tématem,zjištuji jak to tenkrát bylo,a co všechno lidi museli vytrpět a přežít.Myslim že už od půlky knihy sem tušila,že je vše jinak a dvojčata sou Leny,na konci se to potvrdilo.

06.03.2022 5 z 5

Než přijde kat Než přijde kat Jan Bauer

Do knihy sem se nemohla začíst,když sem se začetla, zjištovala sem,že zase tak úplně špatná není-

09.01.2022 3 z 5

Děvčata z Rijádu Děvčata z Rijádu Rajaa Alsanea

Kniha velmi poutavě napsaná.Mladé dívky mají stejný starosti jako u nás. Mnohé sem se dozvěděla.

29.12.2021 5 z 5

Konec milovníka žen Konec milovníka žen Inna Rottová - Mirovská

Nějaké povídky mě zaujaly,nějaké sem nepochopila.Ale přečetla sem všechny.

26.12.2021 3 z 5

Stín afrického slunce Stín afrického slunce Kerstin Cameron

Mě se kniha líbila,byla i poučná jak to chodí jinde na jiných kontinentech.

07.11.2021 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

knihu sem přečetla sice ne na jeden zátah,ale líbila se my.Paula my chvilkama bylo i líto, Julie dala přednost Gabrielovi,tak to respektoval a stáhnul se.Sáhnu určitě po dalším dílu,sem zvědavá jaký bude pokračování.

15.08.2021 4 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Kniha se velmi dobře četla.Bavil mě malý Andrejek.Dopadlo to tak jak asi mělo,že Andrej uznal svoji chybu a přišel s prosíkem o odpuštění.Tak to bývá i v životě.

28.07.2021 5 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Moc hezká kniha.Měla sem ji přečtenou za dva večery.

20.06.2021 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Paráda.Mě osobně se víc líbil tento druhý díl.Pro mě byl víc záživnější.Určitě půjdu i do třetího.

28.03.2021 5 z 5

Na křídlech anděla / Flying with my angel Na křídlech anděla / Flying with my angel Ella Noel

Knihu,kterou sem přečetla za jediný den.Velmi dobře se četla.Na jedný straně anglicky,hned na druhý straně to samé česky.Každý si může vybrat jakým jazykem.Já osobně věřím na andílky a tato kniha mě jen utvrzovala,že andílci sou mezi námi a vedou nás celým našim životem.

11.02.2021 5 z 5

Po Alence Po Alence Gregory Maguire

Do knihy sem se vůbec nemohla začíst,těšila sem se na ní.ale zklamala mě.

21.11.2020 1 z 5