Jak ztloustnout do plavek

Jak ztloustnout do plavek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459929/bmid_jak-ztloustnout-do-plavek-Vib-459929.jpg 3 8 3

Pokud milujete nevyzpytatelnost a jednostranné myšlení, stoupněte si v Praze – Dejvicích před ČVUT a najděte si manžela "ajťáka"! Čtyřicet humorných příběhů o trapných omylech jedné rodiny během třiatřicetiletého manželství. Hlava rodiny totiž vytváří jen těžko uvěřitelné situace, jež jsou často vtipné pouze pro ty, kteří je nezažívají na vlastní kůži: např. odjezdy autem v bačkorách a pyžamu, psaní zkušebních testů ve škole místo účasti na synově rodičovské schůzce. Dozvíte se také, že do tanečních je lepší chodit v šestnácti než po padesátce…, jak může zareagovat rodič na otázky svého předškoláka ohledně jeho příchodu na svět nebo proč nikdo nenabízí návod na to… Jak ztloustnout do plavek?... celý text

Radovan_R
13.05.2022

Fajn oddechové čtení, které vydrží max na dva večery. U něčeho se člověk zasměje, u něčeho ne, ale tak to bývá. Škoda jen, že povídky nejdou chronologicky po sobě, občas ty skoky v čase matou.

Janča1532
17.04.2022 3 z 5

Kniha se dobře a rychle četla.

Mufka
20.01.2022 3 z 5

Knihu jsem si vybrala hlavně podle názvu, četla jsem souhrnné vydání autorčiných tří povídkových knih - u první povídky jsem se opravdu smála, zbytek byl spíše už "jen" úsměvný. Kniha se ale dobře a rychle čte, jde vlastně o vydání všech tří povídkových knih autorky v jednom. Vydá-li další knihu, určitě si její příběhy ráda přečtu.