jana3758 jana3758 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knihu jsem přečetla za dva dny. Líbil se mi postavy, gradace příběhu, hlavní motiv i jeho zpracování. Myslím, že se v ní najde mnoho žen, část z nich možná nakopne k životnímu rozhodnutí. Občas by postavy snesly trochu víc hloubky, mnohdy jsou jejich motivy docela nejasné (nebo jsem je nepochopila?). V každém případě velice doporučuji všem ženám.

07.08.2020 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Skvělá klasika, ze které občas mrazí, ve které držíte palce mafiánům, od které se jde jen velice těžce odtrhnout.

07.08.2020

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Docela mě mrzí zdejší komentáře. Já jsem knížku dočetla a měla jsem pocit úplné beznaděje...
Jsem Slovenka, Dána v češtině číst určitě nečtu ani nebudu, dojem z knížky může zkazit blbý překlad. Ale já jsem zažila na Slovensku mečiarizmus, pamatuji si na vraždu R.Remiáše, únos prezidentova syna, nadšeně jsem jako čerstvá 18ka běžela volit, ať se toho LenOna zbavíme a zkrátka věřím, že v knize je víc pravdy, než se může zdát. Název mi přijde trefný. Přečetla jsem víc Dánovek (zdaleka ne všechny) a tahle je pro mně rozhodně nejlepší.

07.08.2020

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Docela se mi nelíbí způsob, jakým se v knize prezentuje její autor. Po důsledném googlování jsem se jako čitatel cítila trochu zklamaná a podvedená. Z mého pohledu to bylo úplně zbytečné. Jinak dobře napsané, zajímavý námět i zpracování. Oddychové a zábavné čtení.

07.08.2020 3 z 5