jana.salasova jana.salasova komentáře u knih

In flagranti In flagranti Dana Emingerová

Líbila se mi česká jména, hezký se mi pamatovala.
V postavách jsem se v celku orientovala.
Ale konec byl pro mě špatný. Jen epilog ho lehce zachránil.

24.01.2018 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila! Je to moje první kniha od tohoto autora, zakoupila jsem si ji po doporučení kamarádky, kdybych si jen předem zjistila že je to 7. Kniha ze série Harryho Holea tak bych určitě začala od prvního dílu. Učitě si pořídím celou sérii.
Líbí se mi styl psaní tohoto autora, jen se jmény v knize jsem se trochu prala. Doporučuji!

10.01.2018 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila. Až mě mrzí že nebyla delší :)

20.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku mne kniha moc nezaujala. Bylo v ní moc postav a každá postava měla jiný styl vyprávění. Musela jsem se i párkrát vracet abych zjistila zda člověk o kterém sem právě četla už v knize byl nebo je nový. Tak do půlky jsem se nemohla přemluvit abych ve čtení pokračovala. Ale později jsem se začetla a opravdu mne začala bavit. A líbilo se mi, že opravdu do poslední chvíle jsem netušila jaká byla pravda.

13.12.2017 4 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Moc se mi líbila a teď se chystám na Kruté hvězdy. Doporučuji

27.11.2017 5 z 5

Muž, který kradl rukopisy Muž, který kradl rukopisy Giacinta Caruso

Přečetla jsem ji behem par dní, ten příběh o závodnících mě teda vůbec nezaujal. A od určitého momentu jsem věděla kdo je pachatel. Ale je pravda že mě konec celkem překvapil.

27.11.2017 2 z 5

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

První kniha po XY letech. Stála mě pouhých 19Kč, takže jsem od ní ani nic nečekala. Ale opravdu se mi líbila a moc mě bavila. Doporučuji.

27.11.2017 5 z 5