jamajka99 jamajka99 komentáře u knih

Pod vlivem úplňku Pod vlivem úplňku Nancy Gideon

Hezké oddechové čtení :-)

13.08.2017 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Krásně jsem si početla. i ten konec se mi líbil.

01.08.2017 5 z 5

Mrazivá blízkost Mrazivá blízkost Andreas Franz

Velice zajímavá kniha od začátku až do konce.

28.07.2017 5 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Jak tu někdo napsal, není to veselé čtení. Každopádně je to kniha, která stojí za přečtení. Tak to bohužel u nás chodí. Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou rovnější.

24.07.2017 5 z 5

Dravec Dravec Adam Barna

Napínavé od začátku až do konce. Nešlo se odtrhnout :-)

11.07.2017

Černá jako eben Černá jako eben Salla Simukka

Nezklamal mne ani třetí díl. Přečteno opět v jednom dni. Určitě není určena jen pro mladší čtenáře. Všechny 3 díly jsem přečetla se zaujetím a to mi táhne už osmý křížek :-)

07.07.2017 5 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

Ndapínavé čtení, určitě přečtu i další díly. Přečteno během jednoho dne, nešlo se odtrhnout.

06.07.2017 5 z 5

Bílá jako sníh Bílá jako sníh Salla Simukka

Líbil se první díl, ani druhý nezklamal. Neřekla bych, že je to dětská detektvika. Každý díl jsem přečetla během jednoho dne. Velice zajímavé čtení. A jdu na třetí.

06.07.2017 5 z 5

Kniha o orgasmu Kniha o orgasmu Kateřina Janouchová

Plně souhlasím s Tilte i ve svých letech jsem se zájmem přečetla. Škoda, že tato kniha nevyšla dřív. :-) Opravdu obsahuje VŠE O UMĚNÍ JAK DOSÁHNOUT ORGASMU, jak je psáno pod obrázky malým písmem :-)

04.07.2017 4 z 5

Případ falešné staré panny Případ falešné staré panny Erle Stanley Gardner

Zápletka jedna za druhou. Přečetla jsem jedním dechem :-)

10.06.2017

Oči ve tmě Oči ve tmě Candice Proctor

Já se začetla hned a nemohla jsem se odtrhnout. Dobře napsaná.

09.06.2017 5 z 5

Vyšívání VI. díl Vyšívání VI. díl Marie Benešová

Kniha obsahuje krásné typy - kresby - na jednoduché vyšívání. Vhodné i pro začátečnice :-)

16.06.2015

Uzdrav se sám Uzdrav se sám Markus Rothkranz

Nevím, jak je kniha drahá. Dostala jsem ji jako přílohu k e-mailu a vytiskla jsem si ji (181 stran). Je velmi zajímavá. I když říkám, že starého psa novým trikům nenaučíš. :-) Rozhodně si z toho ale vyberu dost užitečných informací.

19.02.2015 5 z 5

Umíráme na objednávku Umíráme na objednávku Tomáš Kašpar

Výborná kniha. Ovšem není jen o rakovině. S dovolením trošku opisuji z knihy:
Dozvíte se třeba, že to nebyl Hitler, kdo zapříčinil 2.sv.válku, ale chamtivost a nenasytnost společností pod IG Farben. Ty samé firmy zapříčinily i 1. světovou válku.
Nacismus žije dál v dnešních farmaceutických společnostech. Používání chemoterapie je pokračování mučení v Osvětimi, zabalené do bílých plášťů a prodávané jako "jediné možné řešení" na léčbu rakoviny.
Walter Hallstein, hlavní plánovač IG Ffarben pro uspořádání nacistické Evropy, se stal v roce 1958 předsedou nové Komise pro Evropskou Unii. Bruselská EU je Centrální kiartelový úřad z nacistického IG Farben přestrojen v novém kabátě. V roce 1941 byla vydána kiniha Velkoúzemní kartel, kde je popsána základní struktura řízení Evropy. Centrálou má být kartelová organizace, kterou nikdo nevolí: Komise EU.
A jak to vypadá dnes? Nejvyšším orgánem je Evropská komise, kterou nikdo nevolí? Má 27 členů a nikdo z nich nebyl demokraticky zvolen. Je výhradním navrhovatelm legislativy. Jsou to oni, kdo vládnou Evropě. EK jmenují zástupci farmaceuticko-chemického kartelu, které má tento průmysl ve vládách. Evropský parlament si volíme, abychom měli pocit demokracie a svobody, ale on nemá žádný vliv na Komisi EU!!! Nejdůležitější úlohou této instituce je zakázat přírodně léčitelské postupy v Evropě - a to se už děje... Tisíce těchto substancí již stáhli z trhu. Zakázali nám znát léčivé účinky bylinek. Všechno pod záminkou ochrany našeho zdraví.......

12.01.2015

Mapy extáze: učení městské šamanky Mapy extáze: učení městské šamanky Gabrielle Roth

Kniha nás uvádí do pěti posvátných sil: síly bytí, síly lásky, síly poznání, síly vidět a síly uzdravení. Máme tu před sebou pět specifických úkolů, jejichž splněním se můžeme posunout z nehybnosti do extáze, a odhalit své bytostné Já. V závěru autorka ukazuje, jak lze proměnit svůj život v umění a jak proměnit toto umění v léčení.

06.01.2014

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

Každopádně stojí za přečtení a vyzkoušení. Nedivím se, že farmaceutický průmysl nemá zájem, komu by pak prodával svoje léky. Bohužel většina pacientů o této knize, resp. informacích, neví.

04.11.2013 5 z 5

Ostrov pokladů Ostrov pokladů Robert Louis Stevenson

Za dob svého mládí, jsem ji četla kolikrát a nemohl mi od ní nikdo odtrhnout. Neviděla jsem a neslyšela. Ovšem dnešní dětičky, už mají jiné zájmy. Je to velká škoda.

02.11.2013

Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Jan Hnízdil

Kniha je to výborná, zábavná i smutná svým způsobem. Ovšem doporučuji přečist Nežádoucí účinek - Smrt . Nevíte, co do vás doktoři cpou za jedy. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. V nemocnici jsem se po lécích osypala, dávali mi prášky na uklidnění, točila se mi po nich hlava. Řekla jsem to lékaři, stejný problém měla další paní na pokoji, smál se a říkal, že si děláme legraci, že je dávají malým dětem, aby nezlobily a byly klidné. Večer jsem sebou švihla a okamžitě nám oběma léky vysadily.

29.10.2013 5 z 5

Nežádoucí účinek: Smrt Nežádoucí účinek: Smrt John Virapen

Přečetla jsem knihu jedním dechem. Smutné na tom je, že farmaceutickému průmyslu, jde v první řadě o peníze, pak dlouho nic, potom o doktory, aby měl kdo předepisovat jejich léky a někde úplně na konci jsou pacienti. Ještě horší je, že se již zaměřili na podávání léků t.zv. hyperaktivním dětem (viz v knize). Dříve se říkalo, je to živé dítě, hlavněže je zdravé. Ovšem teď je "nemocné".

29.10.2013 5 z 5